Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prodej domu, 55 m2, Chožov

3 300 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 55 m2, Chožov

REZERVOVÁNO!

K prodeji si vám dovoluji nabídnout dům s kouzelnou zahradou, velmi prostornou stodolou, velkorysým sklepem, dílnou a pokojem pro hosty v obci Chožov, pouhých 10 minut jízdy od města Louny, v Ústeckém kraji.

Dům má 2. nadzemní podlaží – přízemí domu o dispozici 2+1 se skládá z obývacího pokoje, kuchyně s jídelní částí, pokoje, koupelny a předsíně. Celková užitná plocha přízemí má cca 55 m2. Podkroví o velikosti 77 m2 je připraveno na vybudování dalších obytných místností, které můžete přizpůsobit svým potřebám.
Přímo naproti domu se nachází velmi prostorná stodola (cca 68 m2), kterou můžete jako stodolu ponechat, nebo z ní vytvořit například společenskou místnost. Přímo pod stodolou je umístěn velkorysý sklep o velikosti 10 m2, ideální pro skladování potravin či jiných věcí. Ze západní strany stodoly je vstup do dílny. A pokud by vám scházelo místo, kam se na chvíli „zašít“ a mít svůj klid, přímo nad dílnou se nachází samostatný pokoj, který byl zamýšlen jako pokoj pro hosty. Dílna i pokoj jsou o velikosti cca 18 m2.

Zahrada mezi domem a stodolou o velikosti 270 m2 je plná ovocných stromů a keřů a vytváří tak kouzelnou atmosféru. Na zahradě se je navíc umístěna terasa pro letní grilování. A jako bonus k tomu všemu je součástí další zahrada přes ulici o rozloze 446 m2, kterou můžete využívat na pěstování, či si zde postavit například altánek pro relaxaci.

V roce 2000 proběhla v domě rekonstrukce – nová elektřina v mědi, voda, nový komín. Střecha hlavního domu je nová cca 10 let, střecha stodoly 4-5 let. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Ohřev vody je pomocí karmy, vytápění na tuhá paliva. Dům je z roku 1913 a zdivo domu je z čediče a opuk.

Obec Chožov si ponechala si svůj specifický vesnický ráz, první zmínka o ní je již z roce 1057, nachází se na jižní hranici CHKO České středohoří. V obci najdete potraviny, kostel a autobusovou zastávku. Město Louny je vzdáleno 9 km, do Prahy je to cca 1 hodina cesty. V okolí je plno míst pro víkendové výlety – Chožovská hora, vrch Oblík, přírodní památka Třtěnské, stráně Rozhledna Stříbrník nebo výrazná trojvrcholová hora Raná.
Číslo zakázky: 020-NP08951
Město: Chožov
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 55 m2
Plocha pozemku: 911 m2
Zastavěná plocha: 77 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 10
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Natálie Simeonovová

Simeonovová Natálie


 
Tel. na makléře:
+420 775 343 413

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?