Prodej domu, 1327 m2, Božanov

15 990 000 czk / za nemovitost
včetně odměny RK, právního servisu a advokátní úschovy
Prodej domu, 1327 m2, Božanov F

Prodej rodinného domu, 1327 m2, Božanov

Bydlení bez kompromisů, rodinná farma nebo objekt s rekreačním (ubytovacím) potencionálem. Tak by se daly nazvat nemovitosti v uzavřeném areálu, které bych Vám rád představil.
Nabízíme Vám ojedinělou příležitost prodeje nadstandardního rodinného sídla se skladbou pěti budov ve velmi atraktivní lokalitě Broumovska obklopeného panenskou přírodou. Jedná se o dva samostatné RD, každý s čp. a tři samostatné objekty bez čp/če. s celkovým pozemkem 36753 m2. Přidanou hodnotou pro zájemce může být realizace důkladné rekonstrukce s maximálním důrazem na zachování historických detailů a původních architektonických prvků, která probíhala v letech 1998-2001. Zájemci ocení variabilitu využití nemovitostí v souvislosti s dobrým stavebně-technickým stavem, vybavením RD a příslušenství (které je součástí prodeje), malebnou krajinu, která skýtá mnohé vyžití v každém ročním období.
RD s čp. 223 (výstavba v r. 1842) je třípodlažní, částečně podsklepený a disponuje celkovou užitnou plochou 623 m2 (obytná plocha 601 m2) s vnitřním bazénem. RD s čp. 224 (výstavba v r. 1875) je přízemní s obytným podkrovím, částečným podsklepením, půdou a nabídne celkovou užitnou plochu 256 m2 (obytná plocha 198 m2) se samostatnou garáží. Stodola se vstupem do areálu (výstavba v r. 1875) s parkovacími místy pro dva automobily je přízemní a nachází se zde skladovací prostory s částečným podkrovím a přípravou pro možné apartmány. Další objekt na severozápadní straně areálu (výstavba v r. 1862) je přízemní s částečným podkrovím, která nabídne dílnu, garáže pro 4-5 automobilů a prostory pro skladování. Pro milovníky hospodářských zvířat je součástí prodeje budova, která se v minulosti využívala k ustájení koní (výstavba v r. 2006) a nabídne užitnou plochu 120 m2. Areál je napojen na vodovodní a el. síť, kanalizace je svedena do ČOV (bezúdržbová). Vytápění rodinných domů je variabilní - elektrokotlem Dakon nebo plynovými kotli ze společné podzemní nádrže umístěné u vstupu do areálu s kapacitou 4850 l, případně krbovými kamny s výměníkem.
Tato atraktivní lokalita je vyhledávaným místem turistů. Od romantických procházek po okolí až po celodenní výlety do skal, zdejších lesů, návštěvy památek, cykloturistiku apod. Zdejší cyklotrasy vedou nádhernou krajinou a uspokojí každého návštěvníka. V zimních měsících lze využívat nedaleké lyžařské vleky v obci Janovičky. Dalšími zajímavými místy v okolí mohou být Broumovské stěny a město Broumov, historické památky, Adršpašsko - Teplické skály, výlety do Polska atd. Tyto nemovitosti rozhodně stojí za povšimnutí. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Možnost financování hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme. Vřele doporučuji.
Číslo zakázky: 023-NP06203
Město: Božanov
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 1327 m2
Plocha pozemku: 36753 m2
Zastavěná plocha: 1076 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: F
Garáž: Ano (112 m2)
Telekomunikace: Telefon
Topení: Lokální - elektrické, Ústřední - plynové, Ústřední - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Individuální
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 36

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ladislav Buchta

Buchta Ladislav
RE/MAX G8 Reality 2
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 731 618 478

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?