Prodej domu, 302 m2, Bílovice nad Svitavou

13 960 000 czk / za nemovitost
včetně odměny zprostředkovatele
Prodej domu, 302 m2, Bílovice nad Svitavou G

Prodej dřevostavby, 302 m2, Bílovice nad Svitavou

Jedná se o vkusný polořadový dům z r.2013 s průjezdem v centru obce. V přízemí sídlí oblíbená Bílovická cukrárna, která nabízí zde vyrobené cukrářské výrobky a další občerstvení a zákazníci zde najdou příjemné posezení pro setkání s rodinou či přáteli. V patře jsou 2 byty, za domem parkování pro 3 vozidla.

Popis a dispozice objektu
Provozní přízemní část (výroba, sklady, cukrárna) se rozkládá na celkové ploše 135 m2, posezení pro 20 až 25 osob, k dispozici venkovní dlážděná terasa (6,5 m2), další posezení v bočním traktu pro celkem až 25 osob. Podrobné stavebně technické informace jsou dostupné na stavebních plánech. Přístup do objektu je hlavním vstupem z ulice nebo bočním či zadním vstupem pro zaměstnance.

Druhé obytné nadzemní podlaží má plochu 115 m2, nacházejí se zde 2 částečně zařízené byty s dispozicí 2+kk.
Byt A o velikosti 43 m2 s terasou (25 m2, dlažba) směřuje na jih je modernější a klimatizovaný, většina spotřebičů je stále v záruce, byt B o velikosti 54 m2 má okna kuchyně orientovány na sever. Oba byty jsou vybaveny menší kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem a troubou, lednicí, v koupelnách (spojeno s WC) jsou sprchové kouty nebo vana a pračky. Vnitřní příčky v bytech jsou ze sádrokartonu 125 a 150 mm, podlahy v koupelnách keramické, v pokojích plovoucí podlahy (byt A) nebo OSB desky. Světlá výška místností je 2,6 m, v ložnicích jsou střešní okna.

Inž. sítě / technologie
- voda - z vodovodního řadu
- elektřina - přípojka NN, soustava 380/230, noční proud
- kanalizace do veřejného řadu
- ohřev vody - pro každé podlaží elektrické zásobníkové ohřívače
- topení - přímotopná tělesa a klimatizační jednotky
- technologie a vybavení pro cukrářskou výrobu a přípravu kávy - míchadla, pece, formy na pečení, nádobí, dvoupákový kávovar, myčka nádobí

Stavebně je budova řešená jako částečně zděná a částečně moderní dřevostavba. Střešní konstrukce je plochá, střešní krytina je fólie, vnitřní schodiště je celodřevěné. V cukrárně je na podlahách vinyl nebo keramická dlažba. Stropy jsou dřevěné trámové s rovným podhledem, okna s plastovými a hliníkovými rámy (výkladce), dveře plné i prosklené v ocelových i dřevěných zárubních. Celková plocha parcely je 358 m2, z toho zastavěná plocha je 163 m2. Přístup do nádvoří a k parkovacím místům je chráněn dřevěnou bránou. V okrajových částech pozemku jsou menší záhony jahod a keře angreštu, maliníku a rybízu.

Možné využití
Z hlediska současného i budoucího využití se zde nabízí provoz cukrárenské výroby s restaurací (kavárnou) nebo koncept rodinné firmy, kde můžete spojit bydlení a podnikání. Cukrárna je v provozu a je pronajatá.

Přijďte se podívat, nabídnu vám kávu či zákusek a rád vás tudy provedu.
Číslo zakázky: 309-NP00051
Město: Bílovice nad Svitavou
Ulice: Žižkova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 302 m2
Plocha pozemku: 358 m2
Zastavěná plocha: 164 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva, Ústřední - dálkové
Doprava: Vlak, MHD
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový rozvod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 25

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Karel Hynšt

Hynšt Karel
RE/MAX Alfa 2
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 604 533 466

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?