Prodej chaty / chalupy, 114 m2, Štěpánov nad Svratkou

4 190 000 czk / za nemovitost
včetně provize a realitního servisu
Prodej chaty / chalupy, 114 m2, Štěpánov nad Svratkou F

Prodej rodinného domu, 114 m2, Štěpánov nad Svratkou

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům, umístěný na polosamotě, bezprostředně pod lesem a u břehu řeky a současně dostatečně vysoko nad řekou ve Štěpánově nad Svratkou. Lokalita umístění domu umožňuje velmi klidné bydlení nebo jako chalupa k rekreaci. Je vhodný i jako investice ke krátkodobým nájmům pro turistiku a rekreaci.

Dům z roku 1935 byl průběžně udržován, v roce 1994 proběhla výměna střešní krytiny za pálenou tašku a v roce 2017 byl částečně rekonstruován. Během rekonstrukce bylo provedeno - výměna elektroinstalace, nové podlahové topení, nové radiátory, které jsou napojené na plynový kotel nebo krb s výměníkem, nové podlahy včetně izolací, podřezání a izolace části domu, nová vodoistalace a odpady, nové omítky, rekostrukce koupelny.

Dům se sestává ze 2 podlaží a v suterénu pod částí domu je malý sklep. V přízemí domu je vstupní chodba, schodiště do podkroví, společná místnost pro kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Na obývací pokoj navazuje ložnice, která je přístupná i z chodby. Koupelna obsahuje vanu, sprchový kout, WC a umyvadlo. Za koupelnou je malá technická místnost, kde je bojler a čerpadlo pro studnu, která je jediným zdrojem vody. Na chodbu navazuje bývalé WC, která je možno rekonstruovat nebo změnit užívání místnosti na komoru. V podkroví vedle schodiště je prostor vhodný pro odpočinek. Dále se zde nachází 3 pokoje, z toho je jeden průchozí a dva neprůchozí. Výška podkrovních místností je cca 2,1m. V části podkroví je nevyužitá půda.

V rámci částečné rekonstrukce byla zrekonstruována hlavní místnost a koupelna. Pro ostatní místnosti, které nejsou zrekonstruovány, jsou v přízemí jsou připraveny rozvody pro podlahové topení i elektroinstalace a v podkroví příprava pro rozvor elektroinstalace.

Financování koupě hypotečním úvěrem zajišťujeme naším finančním partnerem.
Číslo zakázky: 020-NP05844
Město: Štěpánov nad Svratkou
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 114 m2
Plocha pozemku: 747 m2
Zastavěná plocha: 388 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: F
Rok rekonstrukce: 2017
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - plynové, Lokální - elektrické, Ústřední - plynové
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 14

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Podlezl

Podlezl Zdeněk
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 608 134 358

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?