Logo

Prodej chaty / chalupy, 50 m2, Jílové u Prahy

650 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 50 m2, Jílové u Prahy

Tímto bych vám v zastoupení majitele rád představil chatu Aničku nacházející se v Posázaví - obci Kabáty. Dřevěná chata o užitné ploše 47,4 m2 je umístěna na okraji louky, přičemž nespornou výhodou je možnost parkování přímo u chaty. Pokud dáváte přednost hromadné dopravě, tak vás jistě potěší, že vlaková zastávka Posázavského pacifiku a stanice autobusu se nacházejí v docházkové vzdálenosti.
Do chaty se vstupuje přes zastřešenou verandu, díky které si můžete vychutnat spojení s okolní přírodou. Jakmile vstoupíte do chaty, tak se ocitnete v malé kuchyňce, na kterou navazuje obývací pokoj. Vstup do podkroví, využívaného jako ložnice, je řešen po žebříku.

V současné době je do chaty zavedena pouze elektřina, přičemž jako zdroj vody byla v minulosti využívána 19 metrů hluboká studna, která je nyní bez vody. Dle dostupných informací, je možné vybudování nového hlubšího vrtu. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva.

Příjezdová cesta, louka a samotný pozemek, na kterém se chata nachází je ve vlastnictví Lesů České republiky, přičemž právo užívání je stanovené na základě nájemní smlouvy s ročním poplatkem 1.200 Kč.

Lokalita nabízí řadu zajímavých volnočasových aktivit. Pokud máte rádi turistiku, tak v blízkosti naleznete vyhledávanou Posázavskou stezku a několik turistických tras v okolí Kněží hory a rokliny Grybla. Při letních horkých dnech jistě uvítáte blízkost Slapské přehrady, která je vzdálena dvacet minut autem nebo v docházkové vzdálenosti jez Žampach na řece Sázavě.

Za účelem prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 262-NP00242
Město: Jílové u Prahy
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 50 m2
Plocha pozemku: 119 m2
Zastavěná plocha: 41 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

David Bartošek

Bartošek David


 
Tel. na makléře:
+420 722 024 424

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?