Pronájem bytu 2+1 v družstevním vlastnictví, 77 m2, Praha 3 - Vinohrady

22 000 czk / za měsíc
+ poplatky 3 000kč a vratná kauce 20 000kč. Provize RK je ve výši jedné měsíční platby + DPH v zákonné výši..
Pronájem bytu 2+1 v družstevním vlastnictví, 77 m2, Praha 3 - Vinohrady G

Pronájem bytu 2+1, 77 m2, Praha

Nabídka podnájmu hezkého Vinohradského bytu hned u metra Flóra. Velkým plusem tohoto bytu je garážové stání v protější budově. Nemusíte tak řešit jeden z největších problémů širšího centra Prahy - a to, kam s vaším autem.
Rohový dům na křižovatce Slezské a Hradecké ulice je opravdu jen pár desítek metrů od tramvaje, metra a obchodního centra Flóra.
Byt se nachází ve 4. patře (5.podlaží) a jedna z místností se nachází v půlkulatém rohu domu, směřujícím na jihozápad, takže do velkého okna přes celý tento půlkruh vám svítí skoro celý den sluníčko, tento neobvyklý půdorys působí zajímavě, a tak zde můžete mít velmi romantickou ložnicí.
Dále je v bytě obývák který je jakousi centrální místností bytu, protože z ní jsou vstupy do všech ostatních prostor bytu, do ložnice, kuchyně i vstupní chodby/zádveří.
Zádveří je zajímavé v tom, že jsou zde dvoje vstupní zamykací dveře, protože původní větší byt byl rozdělen na dva menší, takže první dveře z chodby domu vedou nejdříve do malé chodbičky, a až z té jsou pak teprve samostatné vstupy do obou bytů, dalšími zamykacími dveřmi. Byty tak nemají nadále nic společného, ale mají tímto výrazně zvýšenou bezpečnost proti bytovým vykradačům.
V koupelně je vana a shora plněná pračka Zanusi.
Kuchyně je prakticky zařízená, je v ní mimo jiné starší elektrický sporák s troubou, kvalitní myčka nádobí a větší lednice se samostatným mrazákem. Ta ale není součástí podnájmu, patří bývalému nájemci, který ji ale nabízí za výhodnou cenu k odkupu, stejně jako cca 4 roky starou pračku v koupelně. V kuchyni jsou místo okna velké dvojité dveře vedoucí na menší balkón směřující do ulice Hradecká na západní stranu.
Jako úložné prostory zde slouží obrovské a prakticky řešené vestavěné skříně v jak v ložnici, tak i v zádveří.
K bytu náleží i garážové stání které se nachází hned v protějším domě, u pasáže Agora, do parkingu je pohodlný a široký vjezd. Garáž není součástí ceny podnájmu, stojí 3 000kč a nemusíte si ho pronajmout s bytem, případně ho můžete dále podnajmout třetí osobě třeba i za větší částku.
K ceně podnájmu který se platí majiteli bytu, je nutno přičíst měsíční zálohy na poplatky za služby a energie, které se platí přímo družstvu, které vlastní a spravuje celý dům a jednou ročně pak s nájemcem vyúčtuje skutečné náklady, tyto poplatky obsahují platby např. za spotřebovanou vodu, teplo ale i elektrickou energii. Tyto poplatky jsou ve výši 3 000kč (pro 1-3osoby) a tříčlenné rodině dosud vždy vraceli několik tisíc korun přeplatek.
Byt je vhodný pro menší rodinu s jedním, maximálně dvěma dětmi. Stejně jako pro mladý pár, pro který to může být první společné bydlení. V domě je výtah. Družstvo se o dům dobře stará a podnájem je tak klidný a bezproblémový. Přímé sousedky v obou nejbližších bytech jsou mladé pohodové dámy, takže ani zde nehrozí žádné rušivé hrozby.
Pro více informací, domluvení prohlídky pište nebo volejte, rád se s vámi o této zajímavé nabídce pobavím.
Byt je volný okamžitě, bydlet můžete klidně hned zítra.
Číslo zakázky: 205-NP07953
Město: Praha 3 - Vinohrady
Ulice: Slezská
Dispozice: 2+1
Číslo podlaží v domě: 5
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 77 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Družstevní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano (20 m2)
Topení: Ústřední - tuhá paliva
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano (2 m2)
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Dvořák

Dvořák Pavel
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 603 457 274

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?