Prodej bytu v osobním vlastnictví, 132 m2, Železná Ruda

6 990 000 czk / za nemovitost
Včetně provize RK, právního servisu a advokátní úschovy
Prodej bytu v osobním vlastnictví, 132 m2, Železná Ruda G

Prodej atypického bytu, 132 m2, Železná Ruda

V současné jednotce (jiný nebytový prostor) lze vybudovat jednoduchou rekonstrukcí dvougenerační apartmán o výměře cca 80 m2 a 45 m2, který bude mít každý samostatný vchod. Oba apartmány lze od sebe nerušeně provozovat ať už formou pronájmu nebo využití pro velkou rodinu či větší skupinu. Velkou výhodou je jeho strategická poloha – stranou všeho ruchu, přitom v centru dění, přímo u sjezdovky.
K této jednotce náleží dvě parkovací stání. Součástí kupní ceny je i pozemek o výměře cca 200 m2, který je před vchodem do jednotky. Tento pozemek lze využít jako soukromou předzahrádku. Přesná výměra zmiňovaného pozemku lze upravit mezi kupujícím a prodávajícím na základě vyhotovení nového geometrického plánu.

Odpadní voda je svedena do hloubkové kanalizace a voda je čerpána ze studny, která je na pozemku za objektem. Přístupová cesta k domu je obecní, díky čemuž je celoročně udržována.
Investice, zábava a rekreace. Apartmány doporučujeme jako velice výhodnou investici. Turisticky oblíbená lokalita přitahuje návštěvníky po celý rok, a to nejen z Čech. Díky své poloze je oblíbenou destinací i pro německé návštěvníky.
Lokalita Špičák u Železné Rudy nabízí nepřeberné možnosti sportovního vyžití. Areál Ski&bike Špičák – Železná Ruda patří k nejlepším na české straně Šumavy, v okolí jsou rovněž skialpinistické trasy a mnoho dalších sportovních areálů. V blízkosti známé Čertovo a Černé jezero, mnoho turistických tras i stovky kilometrů cyklotras a lesních silniček. Okolí je proslulé svými přírodními krásami. Hned za hranicemi v sousedním Německu další turisticky atraktivní cíle jako vodní park, safari a další.

Více info naleznete na
http://apartmany-spicak.realityrichter.cz/
Číslo zakázky: 024-NP05082
Město: Železná Ruda
Dispozice: Atypický
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 132 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Vlak, Silnice
Občanská vybavenost: Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Richter

Richter Jan
RE/MAX G8 Reality 6
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 739 486 405

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?