Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 75 m2, Vsetín

3 575 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 75 m2, Vsetín G

Prodej bytu 3+1, 75 m2, Vsetín

Pozor! Zvýhodnění - mínus 245.000,- Kč z původní ceny na přestavbu jádra!

Prodej bytu 3+1 již v osobním vlastnictví - bytové jednotky č. 9/2 v dispozici 3+1 o velikosti 72 m2 se 2 lodžiemi a sklepní kójí na adrese Na kopečku 9, Vsetín, v 1. nadzemním podlaží

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízím k prodeji velmi slunný, příjemnou dispozicí řešený byt 3+1 v bytovém domě na ulici Na kopečku 9, ve velmi klidné části Vsetína, nedaleko centra a dosahu mnoha obchodů, vlakového a autobusového nádraží, zámeckého parku.
Dům je zrekonstruován, chodby i fasády mají zánovní nátěr, dům je zateplen a je velmi pečlivě průběžně opečováván, celkem má 4 nadzemní podlaží.
Dispozičně se jedná o obdélníkové uspořádání bytu s chodbou uprostřed, ze které jsou přístupné všechny pokoje, jedny dveře do pokoje byly přemístěny pro nynější přístup do pokoje z kuchyně. Vrátit toto stavební uspořádání není náročné, nejedná se o nosnou zeď. Pro názornost přikládám půdorysy jednotky s různými pohledy.
Na konci chodby je nyní závěsem vytvořena menší komora s úložným prostorem. Obývák a ložnice jako místnosti o stejné výměře jsou přístupné vpravo z chodby, přes kuchyni s jídelním koutem se dostanete jak do koupelny v původním bytovém jádru, tak i do zadního pokoje. Přestavbou koupelnového jádra lze zajímavě změnit dispozici koupelny, jídelny i zadního pokoje, byt tak může získat zcela individuální atmosféru prostoru. Obývací pokoj a současné ložnice jsou místnosti s lodžiemi, obě situované na jihovýchod s maximálním slunečním svitem. V ložnici jsou po celé délce jedné stěny vestavěné skříně s nadbytkem úložného prostoru. Kuchyně a další pokoj jsou orientovány na severovýchod s výhledem do přírody. Samostatné WC je přístupné z chodby vlevo, zde jsou standardně přístupné i všechny stoupačky a měřidla médií. WC lze případně začlenit do nově řešeného sanitárního uzlu koupelny.
Podlahová plocha jednotky je 72,1 m2, plocha sklepní kóje 2,6 m2 se nezapočítává do podlahové plochy, stejně tak se nezapočítávají do podlahové plochy i dvě lodžie o celkové výměře 2,6 m2 .

Popis jednotky:
pokoj 16,2 m2
pokoj 16,2 m2
pokoj 14,6 m2
kuchyně 12,0 m2
předsíň 7,0 m2
šatna 2,8 m2
koupelna 2,6 m2
WC 0,9 m2
sklepní kóje 2,6 m2


Byt je přímo přístupný z chodby domu, výhodná poloha a přitom klidné okolí jej řadí mezi velmi žádané byty ve Vsetíně.
Vzhledem k tomu, že není k dispozici energetický štítek, uvádíme hodnotu G, což neznamená, že byt do této kategorie patří.

Majitelka si vyhrazuje právo zvolit si kupujícího dle svých kritérií a využít nejlepší nabídky.

Svůj čas a termín prohlídky si prosím rezervujte po telefonické domluvě. Těším se na setkání s Vámi, Kratochvíl Petr Remax Delux
Číslo zakázky: 268-NP01028
Město: Vsetín
Ulice: Na Kopečku
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 5
Celková plocha: 75 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kratochvíl

Kratochvíl Petr
RE/MAX Delux
Křenová
60200 Brno - Trnitá
Tel. na makléře:
+420 602 767 818

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?