Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 40 m2, Velké Březno

890 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 1+1, 40 m2, Velké Březno

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím ke koupi byt 1 + 1 v osobním vlastnictví v atraktivní lokalitě v obci Velké Březno. Útulný byt se nachází v přízemí domu, má plastová okna, v celém bytě je dlažba, kuchyňská linka, krbová kamna. Před bytem je parkovací místo. Z bytu je výhled do zeleně a jen pár metrů na společný zatravněný pozemek, kde se nachází malá pergola, skýtající příjemné posezení s prostorem pro odpočinek i možnost grilování. Součástí vlastnictví bytu je i spoluvlastnický podíl na domě a přilehlém pozemku, ze kterého je východ přímo k břehu řeky Labe a na cyklostezku. Součástí bytu jsou společné prostory domu a půdní kóje. Velkou předností této nemovitosti je možnost parkování přímo před okny bytu a atraktivní vstup na zahradu i k řece s možností rybolovu. Nemovitost je vhodná pro 1-2 osoby pro stálé bydlení nebo též jako rekreační nemovitost a vzhledem k velmi nízkým měsíčním poplatkům i jako případná investiční nemovitost. Přímé spojení s centrem města Ústí nad Labem a vzdálenost jen 10 km činí z této obce velmi atraktivní a žádanou lokalitu s mnoha možnosti.
Ráda vám pomohu s financováním této nemovitosti.

V obci Velké Březno je velmi dobrá občanská vybavenost. Na území obce se nachází mateřská i základní škola, veřejná knihovna, lékař pro děti i dospělé, obchody se smíšeným zbožím i restaurace, čerpací stanice, železniční stanice ČD, autobusové stanice.
Dětem je k dispozici několik dětských hřišť. Ostatní mohou využívat školní hřiště či tělocvičnu, tenisové kurty, sportovně-relaxační areál ve Valtířově nebo cyklostezku u řeky Labe. Nejaktivnějšími sportovci v obci jsou fotbalisté a oddíl juda viz. Ostatní subjekty v obci.
V posledních letech bylo obnoveno i několik kulturně- společenských akcí, např. plesy a zábavy pro dospělé. U dětí jsou oblíbené lampiónový průvod, mikulášská, maškarní nebo pálení čarodějnic. Další akce pořádá i samotná základní škola.
Pro turisty a návštěvníky obce je největším lákadlem Státní zámek Velké Březno se svým nádherným parkem nebo prohlídka místního pivovaru. Mnoho dalších památek, zajímavostí či přírodních krás lze obdivovat i v blízkém okolí Velké Března.
Číslo zakázky: 024-NP05963
Město: Velké Březno
Ulice: Děčínská
Dispozice: 1+1
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 40 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Irena Wenclová

Wenclová Irena


 
Tel. na makléře:
+420 607 955 345

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?