Prodej bytu v osobním vlastnictví, 121 m2, Ústí nad Labem

5 690 000 czk / za nemovitost
Včetně provize realitní kanceláře a kompletního právního servisu včetně advokátní úschovy. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce v aukci.
Prodej bytu v osobním vlastnictví, 121 m2, Ústí nad Labem E

Prodej atypického bytu, 127 m2, Ústí nad Labem

Nadstandardní bydlení v centru města, novostavba půdního bytu, ve které ještě nikdo před Vámi nebydlel a nejmodernější technologické vybavení. To vše nabízí tento atypický byt, který mám připravený k prodeji.

Na rekonstrukci tohoto atypického půdního bytu se rozhodně nešetřilo. Byly použity nejkvalitnější materiály a myslelo se i na jejich praktické a funkční využití. V kombinaci s původními prvky, vznikl nádherný a otevřený prostor, který je prosvětlen střešními okny a po západu slunce nabízí úžasný výhled na noční oblohu.
Tato nově vybudovaná bytová jednotka se nachází ve čtvrtém poschodí (5.NP) a součástí této jednotky je i spoluvlastnický podíl na zahradě za domem, která slouží jako odpočinková zóna.

V bytě jsou kompletní nové rozvody elektřiny, vody, odpadu a zdroj vytápění je zajištěno vzduchotechnikou, která je umístěna přímo v bytě a v letních měsících poslouží majitelům, také jako klimatizace. Skládá se ze tří nezávislých jednotek.. Nový majitel bytu také ocení kompletní a snadné ovládání včetně nastavení/regulace teploty, pomocí dálkového ovladače přímo v bytě, nebo formou aplikace v mobilních zařízení.

Nejmodernější multimediální přehrávač, nabízí širokou škálu využití, je napojen na wi-fi a integrované reproduktory s kvalitním ozvučením celého prostoru.
V koupelně je prostorný vestavěný sprchový kout s kombinací parní sauny. Velká a vzdušná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči je nadstandardně široká a nabízí mnoho úložného prostoru. Dále je zde integrovaná vinotéka a barové sezení navazující na kuchyňskou část.

Podlahová plocha přízemního prostoru je 86 m2 a plocha zvýšených prostor je 35 m2. Oddělené zvýšené prostory nabízí další prostor k vybudování ložnice nebo, dětského pokoje.

Movité věci a vybavení nemovitosti, uvedené na fotografiích , jsou součástí prodejní ceny. V domě se nacházejí v každém patře dva byty. V suterénu technické prostory domu a sklepy k jednotkám. Současný stav této jednotky je veden jako rozestavěná stavba a bude předána novému vlastníkovi po kolaudaci, již jako zapsaná bytová jednotka. Náklady na bydlení činí: 2700,-Kč do fondu oprav (bude upřesněno dle přesné výměry po kolaudaci), zálohy na vodné a stočné a zálohy na elektřinu.

Dům prošel revitalizací včetně nové střešní krytiny, fasády a zateplení a v letošním roce je plánována výmalba společných prostor v chodbě a schodišti.

Součástí prezentace je virtuální prohlídka ve 3D, díky které si můžete projít byt z pohodlí domova ještě před prohlídkou.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mne pro sjednání prohlídky.
Číslo zakázky: 024-NP05550
Den otevřených dveří: 13.07.22 09:00 - 13.07.22 18:00
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Londýnská
Dispozice: Atypický
Číslo podlaží v domě: 5
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 121 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - dálkové
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Richter

Richter Jan
RE/MAX G8 Reality 6
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 737 822 227

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?