Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 145 m2, Strakonice

6 100 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 145 m2, Strakonice G

Prodej bytu 3+kk, 140 m2, Strakonice

Prodej jedinečného mezonetového bytu v historickém domě přímo na Velkém náměstí.

Mezonetový byt ve 2. a 3. nadzemním podlaží je velký, členitý s dominantou zděných krbových kamen v obývacím pokoji, přiznanými trámy a výhledem na dominantu města - strakonický hrad a okolí.

Byt je v současné době těsně před dokončením rekonstrukce. Jsou zpracovány návrhy na dokončení – vizualizace koupelen a také vizualizace kuchyně. Vše je ale možné změnit dle vašeho přání - práce jsou pozastaveny aby jste si mohli sami vybrat obklady a dlažby, zařizovací předměty a odstíny dveří včetně obložek. Dále na Vás bude výběr kuchyně. Veškeré stavební úpravy, cena kuchyňské linky a dveří jsou zahrnuty v ceně nemovitosti.

Dům je podsklepený, je zde prostor pro velké sklepní kóje a úložné prostory k jednotlivým bytům a ateliéru. Je velice pečlivě udržován a připraven k okamžitému užívání ihned po předání. Parkování je u domu na parkovišti nebo na Velkém náměstí.

V případě zájmu je možné koupit na stejném podlaží ještě samostatný nebytový prostor-ateliér s vlastní kuchyní a sociálním zařízením. Ten je možné využít jako kancelář (doposud) nebo pronajímat k bydlení či podnikání.

Historický dům Velké náměstí č.p. 45 se sousedním domem tvoří tzv. Papežovy domy s dobou výstavby v roce 1837 . Domy jsou situovány na hlavním strakonickém náměstí ,,Velkém náměstí,,. Patří mezi nejstarší měšťanské domy. Mají vysoké štíty a původní fasádu z poloviny 18. století. Cenné jsou i interiérem včetně konstrukcí. V současné době je dům po celkové rekonstrukci, která probíhala v uplynulých letech.

Vážným zájemcům je k dispozici náš hypotéční poradce, který pomůže zajistit financování koupě nemovitosti. V případě zájmu o další informace jsem Vám vždy k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Warning: Undefined property: stdClass::$lift in /www/doc/www.remaxg8reality.cz/www/wp-content/plugins/rmxoffers3/templates/offer-detail.php on line 457
Číslo zakázky: 085-NP08944
Město: Strakonice
Ulice: Velké náměstí
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 145 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Luboš Janeček

Janeček Luboš
RE/MAX G8 Reality 8
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 608 124 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?