Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 88 m2, Sedlčany

3 690 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 88 m2, Sedlčany D

Prodej bytu 4+1, 88 m2, Sedlčany

"Třebnickým statkem" jsem pojmenovala krásný uzavřený areál se 13 parkovacími místy a sadem i krásnou zahradou s pergolou s letní kuchyní a zděným grilem, kde je pět bytů ve dvou samostatných vchodech. V tomto bytě budete mít jen jedny sousedy. Tento byt je poslední volný a podle mne také nejkrásnější byt v areálu.

Obzvlášť v době vysokých cen za energii Vás potěší velmi nízké provozní náklady tohoto bytu. K domu bylo instalováno výkonné tepelné čerpadlo, které ohřívá teplou vodu a topení. Výrobci tepelných čerpadel uvádí, že ušetříte zhruba 75% nákladů. Voda je ze studny a proto kubík vyjde pouze na 15kč. V bytě je vytvořena příprava na kamna. V bytě je obrovské množství denního světla po celý den, je totiž jižně orientovaný. Z oken je překrásný výhled do zahrady a do krajiny.

Byt byl tvořen tak, aby byl hlavně praktický pro život. V kuchyni bylo položeno odolné zátěžové lino, světla na chodbách jsou na čidlo, aby Vám šetřila elektřinu. Toalety a koupelna jsou v oddělených místnostech. V koupelně dámy navíc ocení velké množství denního světla. Dům je velmi dobře izolovaný. V létě je proto příjemně chladno a v zimě v bytě lehce udržíte teplo. K bytu náleží sklepní kóje a možnost využití dalších skladovacích prostor v areálu v ceně bytu.

Z Třebnic jezdí autobus do Sedlčan. Ze Sedlčan je několik přímých spojů do Prahy, kam Vás ze Sedlčan doveze vlak i autobus. Jen 9 min autem je Zrůbek, kde je překrásné koupání v čisté řece, můžete si zde půjčit i loďku. Jistě znáte "Highjump" pořádaný na jednom z nejhezčích koupacích lomů v celém Česku, je to jen 12min jízdy. Na mapě si zkuste rozkliknout "skalní masiv Radnice", abyste viděli, jak jsou tato místa u řeky ohraničená vysokými skalami z obou stran, neuvěřitelně krásná. Můžete zde plavat, jezdit na lodi nebo i vodním skútru, chytat ryby nebo jen tak lenošit.

Na této nemovitosti je příjemný nejen komfort uzavřeného areálu, dostatek parkovacích míst, pergola se zděným grilem a sad se zahradou, které nemovitost obklopují. Je zde také božský klid, i když ruch města je jen pět minut odtud.

Tento inzerát obsahuje virtuální prohlídku, kde si byt můžete projít. Více informací najdete na webových stránkách Třebnického statku: www.trebnicky-statek.cz
Číslo zakázky: 205-NP07028
Město: Sedlčany
Dispozice: 4+1
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 88 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace, Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladislava Hejsková

Hejsková Vladislava
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 778 002 903

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?