Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 90 m2, Praha 8 - Libeň

13 800 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 90 m2, Praha 8 - Libeň C

Prodej bytu 3+kk, 90 m2, Praha

Prodej bytu 3+kk/T/G v rezidenčním projektu „Bydlení Mazanka“ ul. Nad Okrouhlíkem, P-8 oceněný 1. cenou v soutěži Best of Realty v roce 2006 v kategorii rezidenční projekty. Samostatný byt má 90 m2 + 6 m2 balkon (přístupný z obývacího pokoje, je vybaven elektrickou markýzou) + terasa 40 m2 střešní terasa. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží. Koupelna s vanou, samostatné WC, komora. Ložnice jsou orientovány na sever. Z obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyňskou linkou a balkonem s jižní orientací je panoramatický výhled na celou Prahu. Letní horké dny Vám v obývacím pokoji zpříjemní klimatizační jednotka. K bytu náleží parkovací box - možno využít jako velký sklep. Celý komplex je přístupný přes recepci s 24 hod. ostrahou. Celý objekt je osazen kamerovým systémem. Dům je vybavený fitness, saunou a vířivkou. Přímo u domu přírodní park Okrouhlík. Na metro C a tramvaj stanice Ládví cca 7 min chůze. Veškerá občanská vybavenost (školky, školy, pošta). 5 min autem do OC Letňany.

Apartment for sale 3 + kk / T / G in the residential project "Bydlení Mazanka", Nad Okrouhlíkem Street, P-8, awarded 1st prize in the Best of Realty competition in 2006 in the category of residential projects.
The separate apartment has 90 m2 + 6 m2 balcony (accessible from the living room, is equipped with an electric awning) + 40 m2 roof terrace.
The apartment is located on the 3rd floor. Bathroom with bath, separate toilet and pantry. The bedrooms are oriented to the north.
From the living room with a fully equipped kitchen and a balcony facing south there is a panoramic view of the whole city of Prague.
Summer hot days in the living room will make your air conditioning apartment more pleasant. The apartment has a parking box. The whole complex is accessible through the reception with 24 hour security.
The whole building is equipped with a camera system. The house is equipped with a fitness room, sauna and whirlpool.
Right next to the house is the Okrouhlík nature park. To metro C and tram station Ládví about 7 minutes walk.
All civic amenities (kindergartens, schools, post office). 5 minutes by car to OC Letňany.
Číslo zakázky: 218-NP03749
Město: Praha 8 - Libeň
Ulice: Nad Okrouhlíkem
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 90 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Novák

Novák Ondřej
RE/MAX Anděl
Ostrovského
15000 Praha 5 - Smíchov
Tel. na makléře:
+420 739 500 564

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?