Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 27 m2, Praha 8 - Karlín

3 490 000 czk / za nemovitost
Uvedena je minimální požadovaná kupní cena. Nemovitost bude prodána nejlepší nabídce. Kompletní realitní, právní a finanční servis zajištěn.
Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 27 m2, Praha 8 - Karlín G

Prodej bytu 1+kk, 27 m2, Praha

V exkluzivním zastoupení vlastníka vám nabízíme ke koupi pěkný byt 1+kk o užitné ploše 27 m2 v klidné a tiché ulici Za Poříčskou bránou, a přitom jen 100 m od vstupu do stanice metra B a C Florenc. Jednotka se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu, má vysoké stropy, velké okno severozápadním směrem do ulice, a je v celkově dobrém technickém stavu. Byt je ideální jako startovací bydlení přímo v centru Prahy, nebo jako atraktivní investiční nemovitost k pronájmu v dlouhodobě perspektivní lokalitě s vysokým potenciálem dalšího rozvoje a zhodnocování (viz fotogalerie).

Prohlídky nemovitosti se budou konat formou organizovaných prohlídkových dnů v pevně stanovených termínech, a to ve středu 19. 1. a ve čtvrtek 20. 1. 2022 v době od 13:00 do 17:00 h. Konkrétní termín a čas prohlídky si, prosím, rezervujte předem. Nemovitost bude prodána nejlepší obdržené nabídce metodou jednokolové nabídkové aukce RE/MAX. Bližší informace o způsobu prodeje vám rád poskytne odpovědný makléř.

Byt je v pěkném čistém stavu po právě provedené částečné renovaci a kompletní výmalbě. Je vybaven starší kuchyňskou linkou se všemi základními elektrospotřebiči, v obývacím pokoji je položen nový koberec, v předsíni a koupelně jsou podlahy opatřené dlažbou. Okna jsou původní dřevěná špaletová, vstupní dveře jsou masívní dřevěné. Stav bytu umožňuje jeho okamžité užívání k bydlení či pronájmu. Prostorný obývací pokoj nabízí i určité možnosti úprav, např. vestavbu tzv. zvýšeného patra na spaní se sedacím či pracovním koutem (viz přiložená 3D vizualizace) apod. Výška stropů v bytě činí příjemných 3,2 m. V předsíni je prostor pro případnou instalaci vestavěných šatní skříní. Koupelna je vybavena menší sedací vanou, toaletou a umyvadlem.

Dům pocházející z roku 1939 stojí na vlastním pozemku, má 7 nadzemních a 1 podzemní podlaží (sklepy), a dále společný dvůr ve vnitrobloku. Právě v této době probíhá modernizace vnitřních prostor domu, vč. renovace stěn, instalace nových rozvodů elektřiny, bezpečnostního kamerového systému, nových poštovních schránek atd. Součástí domu je také komerční nebytový prostor, který je trvalým zdrojem příjmů do společenství vlastníků. Aktuálně je zde provozováno stylové kadeřnictví.

Bezesporu největší výhodou této nemovitosti je její lokalita. Byt se nachází na rozhraní několika nejvýznamnějších historických pražských čtvrtí, a to Karlín, Staré a Nové Město, Žižkov a nedaleké Vinohrady. Téměř okamžitá pěší dostupnost 2 tras pražského metra, mnoha tramvajových spojů i obou hlavních pražských vlakových nádraží, a také blízký nájezd na magistrálu je z hlediska hladkého dopravního spojení naprosto ideální.

Máte-li rádi pestrý městský ruch a aktivní život v centru, bude pro vás toto místo jako stvořené. Nepřeberná paleta obchodů, kaváren, restaurací a služeb, muzea, památky, kultura i městské parky, to vše je zde snadno dostupné.

Těšíme se na vás při prohlídce nemovitosti. Spolupráce s ostatními makléři na trhu a jejich klienty je samozřejmostí.
Číslo zakázky: 205-NP07629
Den otevřených dveří: 19.01.22 13:00 - 19.01.22 17:00
Město: Praha 8 - Karlín
Ulice: Za Poříčskou bránou
Dispozice: 1+kk
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 8
Celková plocha: 27 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Kučera

Kučera Ondřej
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 774 076 077

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?