Logo

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 58 m2, Praha 10 - Vršovice

6 950 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 2+1, 58 m2, Praha

Nabízím Vám byt před rekonstrukcí, který si mužete přizpůsobit svým potřebám. V případě, že Vám dispozičně byt 2+1 vyhovuje, není potřeba se pouštět do žádných změň, avšak pokud již máte jedno nebo více dětí, popřípadě plánujete rodinu založit, zvolil bych změnu dispozice na 3+kk tak, abyste vy i děti měli každý prostor a soukromí v oddělených pokojích.

Tento byt ve třetím patře je před rekosntrukcí a je nutno počítat s náklady, které budou spojené se zvelebením bytu tak, aby odpovídal Vaším požadavkům a představám.
Co se týče samotného domu, ve kterém se byt nachazí, mohu říct, že zde velmi dobře funguje SVJ. V domě jsou čisté vnitřní prostory, moderní větší výtah, vstupy na čip, plastová okna a celkový bezproblémový chod SVJ.

Pokud patříte mezi ty, kteří zvolí změnu dispozice na 3+kk a máte děti, tak jistě oceníte to, že z oken ložnice a dětského pokoje, hned za vzrostlými stromy, které Vám stíní celý byt, se nachazí mateřská školka Omská společně s gymnáziem Omská. Z druhé strany domu, přesněji za okny obývacího pokoje se nachází Kubánské náměstí, kde se každé úterý, čtvtek a sobotu pořádají farmářské trhy. Tramvajovou zastávku Kubánské náměstí najdete hned před domem, odkud máte skvělé spoje po celé Praze, např.: O2 Arénu nebo velké obchodní centrum EDEN máte pouze jednu zastávku od domu. Jelikož se byt nachází ve Vršovicích, tak je každému jasné, že občanskou vybavenost zde postrádat nebudete. K bytu také náleží sklep v suterénu domu.

Na vyžádání Vám rád zašlu podrobné informace ohledně fungování domu, energetický štítek, hospodaření SVJ, list vlastnictví a další podrobnosti.

Pokud Vás byt zaujal nebo Vás zajímá více info, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme si prohlídku.
V případě více zájemců bude prodej řešen formou aukce.
Číslo zakázky: 262-NP00265
Město: Praha 10 - Vršovice
Ulice: Kubánské náměstí
Dispozice: 2+1
Číslo podlaží v domě: 4
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 58 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Topení: Ústřední - dálkové
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladyslav Andel

Andel Vladyslav


 
Tel. na makléře:
+420 773 004 202

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?