Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 38 m2, Plzeň

2 950 000 czk / za nemovitost
cena včetně provize a právního servisu
Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 38 m2, Plzeň C

Prodej bytu 1+1, 39 m2, Plzeň

Hledáte slunný byt, kde je příroda a sportoviště na dosah?
Pak věnujte pozornost naší nabídce...

Exkluzivně nabízíme k prodeji bytovou jednotku 1+1 o výměře cca 38 m2 + cca 1, 5 m2 sklep, která je v původním, avšak udržovaném stavu.
Bytová jednotka se nachází v pátém patře panelového domu, který byl postaven zhruba na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let, v ulici Nýřanská v Plzni. Příjemným bonusem je dostupnost přírody 400 m od domu.

Dispozičně je bytová jednotka členěna na předsíň (cca 2, 61 m2), dva pokoje (cca 12, 48 m2 a 20, 9 m2) a koupelnu s WC (cca 3, 58 m2) viz orientační plánek. K bytu náleží taktéž sklep v suterénu budovy. Vytápění bytu i ohřev vody je zde řešeno dálkově. Okna v bytě ( plastová ) mají orientaci jihovýchodním směrem. Podlahy jsou betonové, pokryté PVC. Internetové připojení je samozřejmostí. Společná televizní anténa je taktéž k dispozici. Platby nejsou vysoké, při jedné osobě se platí měsíční zálohy ve výši cca 2. 450,- Kč, z toho 1. 060,- Kč tvoří FO.
Co se týče domu, zhruba před deseti lety byla započata revitalizace v podobě zateplení domu, zasklení balkonů, opravy střechy, výměny stoupaček, osazení nových elektro rozvaděčů, osazení nových schránek a opravy výtahu.
Nedaleko domu se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně krytého bazénu. Cca 400m je vzdálen lesopark a Šídlovský rybník, který je součástí rybniční soustavy boleveckých rybníků a v teplých měsících nabízí příjemné osvěžení.

Bližší informace Vám velice ráda sdělím telefonicky, emailem či při prohlídce bytu. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo prostřednictvím emailu.
Číslo zakázky: 003-NP03910
Město: Plzeň
Ulice: Nýřanská
Dispozice: 1+1
Číslo podlaží v domě: 6
Počet nadzemních podlaží objektu: 8
Celková plocha: 38 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Marie Čejková

Čejková Marie
RE/MAX G8 Reality 3
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 603 846 173

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?