Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 120 m2, Litoměřice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty
Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 120 m2, Litoměřice G

Prodej bytu 4+1, 101 m2, Litoměřice

Všichni, kteří přijdou na prohlídku domu nebo bytu skončí u okna a dívají se ven. Každý to dělá. Nikdo si nepřeje koukat se k sousedovi do okna nebo ještě lépe na šatník celé sousedovic rodiny rozvěšený na balkoně. Pokud vás tato nabídka osloví určitě si časem ušijete polštářek pod lokty. To proto, že se budete kochat výhledem z okna. Je v tom jistá nadsázka, ale posuďte sami.
Nabízím vám ke koupi byt o dispozici 3+1 s možností rozšíření do podkroví. Jedná se o ideální polovinu domu. Dům stojí na jednom z nejhezčích míst v centru města a to přímo na parkánech. Okna bytu směřují k Dómskému pahorku a skýtají opravdu krásný výhled. Spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 tvoří hlavně byt. Tento byt je umístěn ve druhém podlaží domu. V domě jsou celkem dvě bytové jednotky. K tomuto podílu-bytu ještě náleží podkrovní místnost a jedna ze dvou zbývajících částí půdy. Opravdu se zde nabízí možnost pěkného mezonetového bydlení. Musíte však počítat s jistými investicemi. Ty se vám ale mnohonásobně vyplatí.
Byt čeká kompletní rekonstrukce. Její rozsah mi nepřísluší hodnotit. Základní věci jako rozvody elektřiny nebo vody, podlahy, rekonstrukce koupelny jsou u takových bytů standardní. Další úpravy či změny dispozic, vybudování mezonetu apod. je už na vás.
Spoluvlastnický podíl tedy tvoří byt, půdní pokoj, část půdy a část sklepa. K užívání je zde přes 100 m2 prostoru. Druhý spoluvlastník nabízí po vzájemné shodě odprodej jeho části půdních prostor. Pak bude podkroví už jenom vaše.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, elektřinu, vodovodní přípojku a plyn. K domu lze po dohodě se správcem vedlejší budovy bývalé jezuitské koleje dojet menším nákladním autem. Rekonstrukce by pak nebyla tak náročná. Dům stojí v památkové rezervaci města Litoměřic a je, jako ostatní budovy v okolí, pod památkovou péčí. To je potřeba vzít na vědomí třeba u budoucí opravy fasády domu. Nebo v případě, že získáte celou půdu a budete řešit např. denní světlo. Ale kolik takových nabídek bydlení v centru města přijde. Málo. Nyní máte možnost takovou nabídku využít.
V případě zájmu o prohlídku mě kontaktujte telefonicky nebo emailem.
Číslo zakázky: 239-NP01036
Město: Litoměřice
Ulice: Jezuitská
Dispozice: 4+1
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 120 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Aleš Čížek

Čížek Aleš
RE/MAX G8 Reality 7
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 739 500 522

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?