Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 82 m2, Hradec Králové

6 890 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 2+kk, 82 m2, Hradec Králové

Jste mladá rodina a rozhodujete se jaký byt chcete pořídit? Přemýšlíte o variantě 2+kk, protože nyní Vám "stačí", ale bojíte se, že za pár let pro Vás bude malá? Hledáte variabilní možnost bytu, který bude cenově dostupný, jako 2+kk, ale přitom Vám poskytne dostatek prostoru a variabilní možnosti? Pokud je Vaše odpověď ano, tak rozhodně tento byt čeká na Vás.

Tento byt nabízí několik variant a poroste s Vámi a Vašimi potřebami. V tuto chvíli Vám dokáže nabídnout nádherný openspace prostor v podobě velké kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Luxusní ložnice a samostatnou šatnu. Za pár let, když přepažíte velký prostor v obývacím pokoji samostatnou pracovnu. Váš 2+kk byt totiž skrývá možnosti 4+kk bytu. A vystačí Vám tedy na celý život.

Byt je součástí jedinečného projektu Meruňkova a nadchne Vás hned několikrát. Dřevěná konstrukce přináší příznivou cenu a příjemné komfortní bydlení, které šetří životní prostředí a také Vaši peněženku. Díky skvělým tepelným vlastnostem dřeva se Vás dnešní ceny za energie nebudou týkat. Dřevo krásně drží teplo, o čemž se sami přesvědčíte přímo na prohlídce. Akustický komfort vyšší než u klasických bytů je zajištěn především minerální izolací. Vysoká hořlavá odolnost. Stavební firma, která projekt realizuje, drží evropský certifikát RAL, kdy jsou všechny suroviny i výstupní prvky dvakrát ročně nezávisle testovány. Dřevěné domy a byty jsou hudbou budoucnosti i díky příjemnému působení na náš lidský organismus. Je to materiál, který odpradávna známe, šetrný k přírodě i k našemu zdraví.

Tento úchvatný projekt Vám poskytuje jedinečnou možnost najít útulný nový domov, kam se budete chtít vracet.

Těším se na Vás na prohlídce.
Číslo zakázky: 020-NP08840
Město: Hradec Králové
Dispozice: 2+kk
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 82 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ano (7.28 m2)
Lodžie: Ne
Sklep: 3
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Sabina Kotrčová

Kotrčová Sabina


 
Tel. na makléře:
+420 607 578 144

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?