Logo

Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 39 m2, Brno

3 550 000 czk / za nemovitost
cena je uvedena již včetně provize realitní kanceláře

Prodej bytu 1+1, 36 m2, Brno

Byt 1+1 v osobním vlastnictví 39m2, o podlahové ploše 36m2, se sklepem 3m2, ostatní výměry jsou zřejmé z půdorysu. Byt je bez balkonu, s okny na jih přímo do zeleně, takže ač jste v přízemí, nebudete obtěžováni lidmi z ulice, ani sousedy. Kolem domu vede klidná jednosměrná ulice, kam vjíždí jen místní obyvatelé a je zde, možná překvapivě, stále pár volných míst na zaparkování. Dům je cihlový, čtyřpatrový, bez výtahu, opravený, dobře udržovaný, spravovaný svědomitě SBD Mír. Je splácena půjčka na revitalizaci domu, ten je zateplen, vyměněná jsou okna, opravená střecha, nebude tedy třeba dalších významných společných investic. Nynější předpis plateb za byt je 3.343Kč/měs + elektrika (světlo) a plyn (jen sporák). Byt není moderně vybaven, bude prodáván se stávajícím nábytkem, dle dohody může být vyklizen. Budete li uvažovat o následném pronájmu, je zde použitelná kuchyňská linka s plynovým sporákem a lednicí. Vytápění je dálkové, ústředním topením. Podlahy jsou z linolea a dlažby. V okolí je pět obdobných bytových domů a několik rodinných domů, kolem kterých za 15 minut dojdete procházkou na kopec Bílá Hora, odkud je hezký výhled na město. Opačným směrem se dostanete za 5 minut do menšího Tesca, či na základní školu. Tramvají č. 8 jste ze stanice Bělohorská za 21 minut na Hlavním nádraží.

Sejde li se vícero zájemců o byt, bude upřednostněna nejlepší nabídka, můžeme využít i možnost našeho roky osvědčeného systému aukce. Všem zájemcům bude (do určitého data) poskytnut dostatek času k prohlídce, případně i k druhé prohlídce.
Náklady jsou standardní, pošleme vám je s ostatními podklady na váš email. Projevíte li o tento byt zájem, následně dojednáme termín prohlídky. Vřele doporučujeme.
Číslo zakázky: 193-NP01850
Město: Brno
Ulice: Závodského
Dispozice: 1+1
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 39 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Škárek

Škárek Jan


 
Tel. na makléře:
+420 732 265 510

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?