Logo

Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 38 m2, Adamov

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej bytu 1+1, 38 m2, Adamov

Nabízím prodej velmi pěkného a udržovaného bytu v OV v dispozici 1+1 (ul. Komenského), dům cihla/panel, 1.np/6 (nový výtah).

Adamov - město, kde můžete spokojeně žít, vychovávat děti a najít nové přátele. Dispozice / stav bytu: Podlahová plocha bytu je 37,96 m2 (předsíň 3,92 m2, koupelna 2,1 m2, WC 0,93 m2, kuchyň 9,66 m2, pokoj 20,22 m2, sklep 1,13 m2). Byt je pečlivě udržovaný s kuchyňskou linkou, původním jádrem, na podlaze v pokoji parkety, v kuchyni lino, k dispozici sklep. V bytě jsou nové rozvody elektřiny. Orientace oken je na jihozápad (příznivé vnitřní klima po celý rok). Příznivé měsíční náklady do 3.800 Kč na 2 osoby (FO+správa 1.600, voda+otop 1.500, el+plyn 600,-).

Technologie / vybavení: V kuchyni plynový sporák, ústřední topení. Vlastní měření spotřeby energií. Možnost napojení na vysokorychlostní internet (100/100 Mb á 500,- Kč).
Stav domu: Nosná konstrukce domu je betonová, obvodový plášť a vnitřní příčky jsou z cihel. 3 vstupy do domu. V domě jsou k dispozici kolárna a sušárna. Z bytu je krásný výhled na okolní lesy, skvělá příležitost k ranním či večerním vycházkám. Za domem hrací plocha pro děti, v blízkosti škola, dětské hřiště, koupaliště. U domu je dostatek parkovacích míst.

Financování / investiční potenciál: Nákup bytu lze bez problémů financovat hypotečním úvěrem, bezplatné a nezávazné informace na vyžádání u makléře. Na nemovitosti neváznou žádné břemena, zástavy ani dluhy. Vzhledem k velikosti a stoupající poptávce nájemního bydlení lze byt i bezproblémově pronajmout.

Lokalita / okolí: Ve městě jsou kompletní služby (supermarket, pošta, školy, kostel, lékárna, hotel, sokolovna). Funguje zde autobusová MHD, vzdálenost do Brna 15 km, vlakem jste za 20 min v centru metropole. Byt je volný po dohodě. Nabídka slušného startovacího bydlení, starší pár nebo jako investice.

V případě zájmu prosím kontaktujte makléře nabídky. Očekávejte slušné jednání.
Číslo zakázky: 309-NP00142
Město: Adamov
Ulice: Komenského
Dispozice: 1+1
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 38 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kamil Jelínek

Jelínek Kamil


 
Tel. na makléře:
+420 774 006 863

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?