Malé ohlédnutí za turbulentním rokem 2018

Adventní čas je tu a k němu patří i trocha bilancování a rekapitulace. Pro RE/MAX G8 Reality byl rok 2018 rokem nových začátků a změn, rokem růstu i expanze, rokem školení, sdílení a inspirace. Rokem, který se nesl na pozitivní vlně.

Mezi hlavní milníky patřilo otevření naší centrály v pražském Karlíně, která se řadí mezi nejmodernější realitní kanceláře v České republice. Zde pro makléře pořádáme workshopy a semináře, které jim pomáhají neustále se rozvíjet a posouvat kariéru tím správným směrem.

Další splněnou metou byl vydařený 1. Convention RE/MAX G8 Reality, který nabídl jak vzdělání, tak zábavu a pro mnohé i zážitky na celý život. Pokřtili jsme nový balon a když 10 horkovzdušných obrů brázdilo nebe nad Českými Budějovicemi, tato podívaná se postarala o nezapomenutelný zážitek nejen účastníkům konference, ale i všem zdejším obyvatelům.

V průběhu roku jsme hodně školili i nastavovali interní procesy tak, abychom mohli všem našim makléřům poskytovat na všech pobočkách stejný a komplexní servis. V Kolíně a v Děčíně jsme přesídlili do nových lepších prostor. V Berouně jsme zřídili nové kontaktní místo…

Zkrátka – rostli jsme a posilovali náš tým, abychom mohli všem klientům zprostředkovávat perfektní služby. Nyní jsme už ve více než 19 městech a pod naší značkou pracuje přes 200 makléřů. Jsme zvědaví a těšíme se na to, co nového nám přinese rok 2019.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu