Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Malé ohlédnutí za turbulentním rokem 2018

Adventní čas je tu a k němu patří i trocha bilancování a rekapitulace. Pro RE/MAX G8 Reality byl rok 2018 rokem nových začátků a změn, rokem růstu i expanze, rokem školení, sdílení a inspirace. Rokem, který se nesl na pozitivní vlně.

Mezi hlavní milníky patřilo otevření naší centrály v pražském Karlíně, která se řadí mezi nejmodernější realitní kanceláře v České republice. Zde pro makléře pořádáme workshopy a semináře, které jim pomáhají neustále se rozvíjet a posouvat kariéru tím správným směrem.

Další splněnou metou byl vydařený 1. Convention RE/MAX G8 Reality, který nabídl jak vzdělání, tak zábavu a pro mnohé i zážitky na celý život. Pokřtili jsme nový balon a když 10 horkovzdušných obrů brázdilo nebe nad Českými Budějovicemi, tato podívaná se postarala o nezapomenutelný zážitek nejen účastníkům konference, ale i všem zdejším obyvatelům.

V průběhu roku jsme hodně školili i nastavovali interní procesy tak, abychom mohli všem našim makléřům poskytovat na všech pobočkách stejný a komplexní servis. V Kolíně a v Děčíně jsme přesídlili do nových lepších prostor. V Berouně jsme zřídili nové kontaktní místo…

Zkrátka – rostli jsme a posilovali náš tým, abychom mohli všem klientům zprostředkovávat perfektní služby. Nyní jsme už ve více než 19 městech a pod naší značkou pracuje přes 200 makléřů. Jsme zvědaví a těšíme se na to, co nového nám přinese rok 2019.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu