Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

1. Convention RE/MAX G8 Reality nasadil laťku hodně vysoko

Míro Hodino díky!!! Ty a tvůj tým jste se organizačně postarali o vynikající akci, kterou bude velmi těžké překonat. Za pouhých 21 hodin jsme stihli namixovat kvalitní vzdělávání, slavnostní křest nového RE/MAX balónu, skvělý raut a zábavu, krátký spánek a nakonec let 10 horkovzdušných obrů přes České Budějovice a krásnou jihočeskou krajinu.

Sešli jsme se za hezkého počasí ve městě, ve kterém by chtěl žít každý. Convention zahájili Míra Hodina a Jan Štohanzl. Společně s Martinem Chadimou, Milanem Žákem a Richardem Churým stihli přivítat všech 150 makléřů RE/MAX G8 Reality a pozvané hosty, zhodnotit výsledky roku minulého i toho právě probíhajícího a vylosovat 74 vzduchoplavců, kteří se mohli těšit na ranní vzlet. Jan Štohanzl navázal krátkým školením, inspirovaným letošní přednáškou Jareda Jamese na téma „Měnící se realitní trh“.

Zkušenosti, ženskost a dravé mládí

Hlavní vzdělávací část byla kompilací zkušenosti, ženského aspektu a dravého mládí. Petr Lang a Jaroslav Slavotínek, dva matadoři realitního trhu, inspirovali ostatní svým životním příběhem. Obě zamyšlení ukázala makléřům návod na zdravý lidský přístup k našemu oboru. Velmi zajímavé bylo sledovat, jak různé etapy a zásadní životní události obou řečníků ovlivnili jejich vnímaní klientů a jejich potřeb.

Druhá část se odehrála ve znamení ženského aspektu. Připravenou citronádu nahradilo kvalitní červené víno a na pódiu zazářily Václava Holubová, Nikol Kiššová a jejich hosté Zdeňka Krátká, Věra Klimešová a Tereza Vrzáková. Téma bylo zjevné. Jak uspět v realitách a zároveň si uchovat zdravý rozum, spokojené manželství a vidět vyrůstat své děti. Zvláště pro pány velmi inspirativní pohled z druhého břehu.

Třetí část diktovalo ústecké mládí. Martin Štrojsa a David Král prezentovali svou každodenní praxi v realitním marketingu jejich týmu. Inspirativní a velmi motivující bylo vidět, že heslo Toma Ferryho „nadšení rozhoduje“ je na severu Čech uvedeno v realitu. Tomáš Syrůček, marketingový šéf skupiny RE/MAX G8 Reality, na závěr představil plán podpory marketingových aktivit makléřů.

Slavnostní křest balónu RE/MAX

Večerní část začala slavnostním křtem nového balónu RE/MAX. Díky spolupráci RE/MAX G8 Reality, který výrobu financoval, centrály RE/MAX Česká republika a provozovatele letů Pavla Božoně jsou pro nás do budoucna k dispozici dva balóny RE/MAX. Následovalo skvělé pohoštění v restauraci Modrý dveře. Během večera se vzduchoplavci dozvěděli definitivní „Letíme!“ a čas startu 6:15, a tak bylo zřejmé, že ve vzduchu budeme ještě stále v dobré náladě a pro strach nebude prostor. Jména těch, kteří šli z baru rovnou do koše balónu, cenzura zakázala zveřejnit.

Ráno se místním domorodcům naskytl zvláštní pohled. Z místních hotýlků a penzionů se začali k náplavce stahovat skupinky unavených, přesto šťastných a usměvavých lidí. Těšení se na zatím nepoznané dobrodružství nabývalo na intenzitě. Břeh řeky už mezi tím naplnil čilý ruch pilotů a jejich podpůrných týmů. Během pár krátkých minut začaly balóny získávat svůj tvar a zvedat se do vertikální polohy. Rychle se nalodit a už je pod námi řeka a centrum města. Všechny obavy a adrenalin při startu rychle vystřídala pohoda a prožitek klidného letu nad vesničkami, rybníky a pasoucími se stády.

Ještě jednou díky všem účastníkům, organizátorům a počasí. Příprava 2. Convention RE/MAX G8 Reality právě začala!

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu