G8 se daří, G8 roste, G8 slaví

Dva absolutní rekordy celé skupiny, ocenění za kancelář měsíce září v síti RE/MAX, individuální vavříny našich makléřů, oslava několika velmi kulatých narozenin, to všechno přinesl 3.Q roku.

Rok 2021 realitnímu byznysu nebývale přeje. Hlad po nákupu nemovitostí je enormní, úrokové sazby bank příznivé a strach z inflace veliký. Když k tomu přičteme nejistotu v jiných oborech, a tudíž příliv velmi kvalitních lidí, kteří se s námi rozhodli spojit svoji budoucnost, úspěšné výsledky se nabízí. Kromě organického růstu se podařilo dotáhnout akvizici ve východních Čechách a nově tak makléře RE/MAX G8 Reality najdou klienti v Chrudimi a ve Svitavách.

Rosteme v obratu, rosteme v počtu makléřů, rosteme v počtu realizací. Výsledky roku 2020 jsme po září již překonali a celkově rosteme o 44 %. Srpnový rekord byl ihned nahrazen rekordem zářijovým, kdy obrat skupiny poprvé překročil 30 milionů Kč. Ač víme, že měsíční ocenění jsou pomíjivá a počítá se jen dlouhodobá práce, máme vždy radost i z dílčích úspěchů. Kanceláře RE/MAX G8 Reality se pravidelně umisťují na předních příčkách v síti RE/MAX, ale vyhrát může jen jeden. V září se to podařilo naší karlínské kanceláři, kde jsme poprvé překročili 10 milionů Kč v měsíčním obratu. Realitní kancelář je vždy složena z jednotlivců a je jen tak kvalitní, jak má kvalitní tým lidí. V žebříčku TOP 100 makléřů RE/MAX ČR najdeme stabilně více než ¼ makléřů z G8 Reality. Za září slavíme dokonce double, kdy 1. i 2. místo v síti RE/MAX obsadili naši makléři. První místo Daniel Červ z Prahy, na druhém Jakub Hrbáč z Brna. Bereme to jako důkaz, že naše práce se vyplácí a máme obrovskou radost, že se našim lidem dlouhodobě daří.

Rok 2021 je pro nás také rokem několika zajímavých jubileí. Dva partneři G8 Reality Martin Chadima a Míra Štrojsa oslavili kulatou padesátku. Kanceláře na Kladně a v Ústí nad Labem, lokální lídři trhu, pak 15 let od otevření.

Pokračujeme v několika zajímavých projektech. G8 Reality prochází postupnou digitalizací služeb pro zákazníky. Využíváme partnerství s Orkist na digitálním právu, se společností Valuo na statistikách a cenových mapách a nově jsme spustili spolupráci se Signi, lídrem v elektronických podpisech. Interně, za pomoci společnosti Digiskills, automatizujeme i zákaznický servis.

Dlouhodobě věříme, že se z realitního oboru nestane jen líbivé marketingové pozlátko. Nejúspěšnější realitní makléři jsou především mistry komunikace a skvělými obchodníky. Snažíme se využívat nejlepší trenéry na trhu. Spolupráci s Radimem Paříkem z Fascinating Academy již využila téměř třetina G8 reality a dále v ní pokračujeme. Vysokou odbornost našich lidí zajišťuje vzdělávání RX Akademie.

Nezastavujeme. V posledním kvartále nás čeká mimo jiné otevření nových prostor kanceláře v Brně v nádherně rekonstruovaném objektu Moravák, účast na několika konferencích včetně Real Estate Summit 2021 by RE/MAX Europe nebo již legendární Valašský kongres s účastí Raye Proseka. Management G8 Reality čeká soustředění a strategické plánování na Lipně. Na závěr roku doufáme, že vánoční večírky nebudou on-line.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu