Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

G8 se daří, G8 roste, G8 slaví

Dva absolutní rekordy celé skupiny, ocenění za kancelář měsíce září v síti RE/MAX, individuální vavříny našich makléřů, oslava několika velmi kulatých narozenin, to všechno přinesl 3.Q roku.

Rok 2021 realitnímu byznysu nebývale přeje. Hlad po nákupu nemovitostí je enormní, úrokové sazby bank příznivé a strach z inflace veliký. Když k tomu přičteme nejistotu v jiných oborech, a tudíž příliv velmi kvalitních lidí, kteří se s námi rozhodli spojit svoji budoucnost, úspěšné výsledky se nabízí. Kromě organického růstu se podařilo dotáhnout akvizici ve východních Čechách a nově tak makléře RE/MAX G8 Reality najdou klienti v Chrudimi a ve Svitavách.

Rosteme v obratu, rosteme v počtu makléřů, rosteme v počtu realizací. Výsledky roku 2020 jsme po září již překonali a celkově rosteme o 44 %. Srpnový rekord byl ihned nahrazen rekordem zářijovým, kdy obrat skupiny poprvé překročil 30 milionů Kč. Ač víme, že měsíční ocenění jsou pomíjivá a počítá se jen dlouhodobá práce, máme vždy radost i z dílčích úspěchů. Kanceláře RE/MAX G8 Reality se pravidelně umisťují na předních příčkách v síti RE/MAX, ale vyhrát může jen jeden. V září se to podařilo naší karlínské kanceláři, kde jsme poprvé překročili 10 milionů Kč v měsíčním obratu. Realitní kancelář je vždy složena z jednotlivců a je jen tak kvalitní, jak má kvalitní tým lidí. V žebříčku TOP 100 makléřů RE/MAX ČR najdeme stabilně více než ¼ makléřů z G8 Reality. Za září slavíme dokonce double, kdy 1. i 2. místo v síti RE/MAX obsadili naši makléři. První místo Daniel Červ z Prahy, na druhém Jakub Hrbáč z Brna. Bereme to jako důkaz, že naše práce se vyplácí a máme obrovskou radost, že se našim lidem dlouhodobě daří.

Rok 2021 je pro nás také rokem několika zajímavých jubileí. Dva partneři G8 Reality Martin Chadima a Míra Štrojsa oslavili kulatou padesátku. Kanceláře na Kladně a v Ústí nad Labem, lokální lídři trhu, pak 15 let od otevření.

Pokračujeme v několika zajímavých projektech. G8 Reality prochází postupnou digitalizací služeb pro zákazníky. Využíváme partnerství s Orkist na digitálním právu, se společností Valuo na statistikách a cenových mapách a nově jsme spustili spolupráci se Signi, lídrem v elektronických podpisech. Interně, za pomoci společnosti Digiskills, automatizujeme i zákaznický servis.

Dlouhodobě věříme, že se z realitního oboru nestane jen líbivé marketingové pozlátko. Nejúspěšnější realitní makléři jsou především mistry komunikace a skvělými obchodníky. Snažíme se využívat nejlepší trenéry na trhu. Spolupráci s Radimem Paříkem z Fascinating Academy již využila téměř třetina G8 reality a dále v ní pokračujeme. Vysokou odbornost našich lidí zajišťuje vzdělávání RX Akademie.

Nezastavujeme. V posledním kvartále nás čeká mimo jiné otevření nových prostor kanceláře v Brně v nádherně rekonstruovaném objektu Moravák, účast na několika konferencích včetně Real Estate Summit 2021 by RE/MAX Europe nebo již legendární Valašský kongres s účastí Raye Proseka. Management G8 Reality čeká soustředění a strategické plánování na Lipně. Na závěr roku doufáme, že vánoční večírky nebudou on-line.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu