Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Zátěžový test dopadl dobře

Loňský rok nebyl jednoduchý pro žádného podnikatele. O to více jsme rádi, že se skupině RE/MAX G8 Reality i přes obrovský nárůst inflace, cen energií a složitý geopolitický vývoj dařilo. Výrazný růst hypotečních sazeb a především znovuzavedené regulace ČNB se přitom v druhém pololetí projevili v historicky nejnižším počtu poskytnutých hypoték a po určitou dobu byl realitní trh téměř paralyzovaný. Právě v takové době se ale ukazuje, jakou výhodu mají zkušení realitní profesionálové, kteří už podobnou situaci v minulosti prožili a za podobně složitých podmínek dokáží úspěšně pracovat pro své klienty.   

Nakonec můžeme slavit, protože tým RE/MAX G8 Reality ve složitém roce obstál! Naši makléři dokázali uskutečnit přes 2,5 tisíce transakcí, do kterých jsou započítány jak prodeje, tak pronájmy nemovitostí. Hodnota prodaných nemovitostí představovala 5,4 miliardy korun při průměrné ceně nemovitosti 4,2 milionu korun. Obrat celé skupiny RE/MAX G8 Reality pak činil téměř 240 milionů korun. 

Pro letošní rok jsme připraveni jak na akviziční růst skupiny, tak na personální posilování jednotlivých poboček. Díky zkušenému týmu mentorů a silnému zázemí skupiny dokážeme připravit naše kolegy i na složitá období. Neustále pracujeme na tom, abychom naše makléře provedli současným trhem a našim klientům pomohli úspěšně prodat jejich nemovitosti. Výsledky za předchozí a pro realitní trh zřejmě zlomový rok ukazují, že jsme připraveni.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu