Na vánoční večírek karlínské kanceláře – centrály RE/MAX G8 Reality – jsme se všichni moc těšili. Tušili jsme, že to bude velkolepé a důstojné zakončení roku. A taky že bylo. Jiskřivá atmosféra, rekapitulace roku uplynulého, vize a výhledy do toho nového a hlavně, perfektní zábava – pojďte se s námi podívat, jak celý večer probíhal.

Akce se účastnili majitelé G8 – Martin Chadima, Míra Štrojsa, Míra Hodina, Nikol Kiššová a Monika Halžová, kteří se postarali o úvodní proslov a přípitek. Poté následovala video prezentace s všeříkajícím názvem: Turbulentní rok 2018, Ještě lepší rok 2019 – „CHYSTÁME VELKÉ VĚCI!“. Pak už nic nestálo v cestě naprosto spontánní a vířivé zábavě, jak jen to v G8 umíme, kterou zpestřilo hned několik překvapení.

Prvním z nich byl naprosto luxusní raut, který předčil všechna očekávání. Stoly se prohýbaly pod náporem vynikajících delikates z dílny restaurace ZAS A ZNOVA, kvalitní víno teklo proudem a o gurmánské zážitky tak nebyla nouze. O druhé překvapení večera se postarala „naše děvčata“, která nezkazí žádnou legraci. Na jejich fenomenální vánoční taneček v pin-up kostýmech ve stylu 50. let budeme s úsměvem ve tváři vzpomínat ještě hodně dlouho!

Zlatým hřebem a posledním překvapením večera se stalo bubnování v šamanském kruhu pod vedením profesionálních hudebníků z uskupení GROOVE ARMY. Vystoupení, do kterého se zapojili všichni zúčastnění, doslova ohromilo svou intenzitou a pozitivní energií. Ta nám pak vydržela až do pozdních nočních hodin při skvělé zábavě. Děkujeme za krásnou atmosféru, kterou jste nám pomohli vytvořit!