Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Vánoční party za doprovodu šamanských bubnů a mnoha překvapení

Na vánoční večírek karlínské kanceláře – centrály RE/MAX G8 Reality – jsme se všichni moc těšili. Tušili jsme, že to bude velkolepé a důstojné zakončení roku. A taky že bylo. Jiskřivá atmosféra, rekapitulace roku uplynulého, vize a výhledy do toho nového a hlavně, perfektní zábava – pojďte se s námi podívat, jak celý večer probíhal.

Akce se účastnili majitelé G8 – Martin Chadima, Míra Štrojsa, Míra Hodina, Nikol Kiššová a Monika Halžová, kteří se postarali o úvodní proslov a přípitek. Poté následovala video prezentace s všeříkajícím názvem: Turbulentní rok 2018, Ještě lepší rok 2019 – „CHYSTÁME VELKÉ VĚCI!“. Pak už nic nestálo v cestě naprosto spontánní a vířivé zábavě, jak jen to v G8 umíme, kterou zpestřilo hned několik překvapení.

Prvním z nich byl naprosto luxusní raut, který předčil všechna očekávání. Stoly se prohýbaly pod náporem vynikajících delikates z dílny restaurace ZAS A ZNOVA, kvalitní víno teklo proudem a o gurmánské zážitky tak nebyla nouze. O druhé překvapení večera se postarala „naše děvčata“, která nezkazí žádnou legraci. Na jejich fenomenální vánoční taneček v pin-up kostýmech ve stylu 50. let budeme s úsměvem ve tváři vzpomínat ještě hodně dlouho!

Zlatým hřebem a posledním překvapením večera se stalo bubnování v šamanském kruhu pod vedením profesionálních hudebníků z uskupení GROOVE ARMY. Vystoupení, do kterého se zapojili všichni zúčastnění, doslova ohromilo svou intenzitou a pozitivní energií. Ta nám pak vydržela až do pozdních nočních hodin při skvělé zábavě. Děkujeme za krásnou atmosféru, kterou jste nám pomohli vytvořit!

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu