RE/MAX - úspěšný rok 2021

Úspěšný rok 2021

Chcete patřit mezi ty nejlepší makléře? Není jednoduché stát se elitou mezi profesionály. Makléřům z RE/MAX G8 Reality se to přesto dlouhodobě daří. Potvrzují to i naše výsledky v loňském roce. Mezi šesti nejúspěšnějšími makléři RE/MAX z celé České republiky máme hned čtyři zástupce. Na druhém místě se totiž umístil Jan Frank a hned „v závěsu“ Jan Kratochvíl. Oba Honzové navíc vykázali v hrubém provizním obratu částku převyšující 10 milionů korun! Daniel Červ s Miroslavem Hodinou jsou na fantastickém čtvrtém, respektive šestém místě. Jan Frank s Miroslavem Hodinou navíc současně dokázali uspět i v kategorii největšího počtu prodejů. Honza (74 prodaných nemovitostí) figuruje na druhém místě v rámci celé ČR a jen o příčku pod ním je Míra Hodina se 69 prodeji. Kolega Václav Turek ze strakonické kanceláře pak vykázal druhý největší počet pronájmů (58) z celé sítě.

Z pohledu úspěchu našich makléřů je skupina G8 nejúspěšnější z celé sítě RE/MAX. I proto k nám stále přichází budoucí realitní profesionálové. Za loňský rok jsme jen do karlínské kanceláře nabrali 14 nových makléřů, v rámci celé skupiny jich pak bylo šest desítek. V letošním roce bychom v tomto ohledu chtěli být ještě úspěšnější. Chceme se rozrůstat a učit nové kolegy všechno, co umíme.

Úspěchy našich makléřů se pak propisují i do umístění našich kanceláří. Z první desítky nejvýkonnějších kanceláří nám patří hned čtyři místa. Kladenská pobočka je druhá nejlepší v ČR, první v regionu Čechy. Karlín je pak třetí. Pobočky z Ústí nad Labem a Kolína pak G8 zastupují na 8. a 10. místě. A to je fantastický výkon! „Naše výsledky jsou dlouhodobě na špičkové úrovni. Důvodem je důsledný výběr kvalitních makléřů, neustálé vzdělávání a dodržování špičkového servisu pro naše klienty. Díky tomu z našich makléřů rostou tací, kteří se dlouhodobě umisťují na špičce nejen v rámci sítě RE/MAX, ale mezi nejlepšími makléři v ČR vůbec,“ říká Jan Štohanzl, jeden ze spolumajitelů skupiny RE/MAX G8 Reality.

Není špatných regionů

Přitom například Ústecko je tradičně region s nejnižšími cenami nemovitostí. S tím samozřejmě souvisí i to, že se makléř v daném regionu musí více snažit na to, aby dosáhl stejných čísel, jako makléř z Prahy nebo Brna. „Často od makléřů slyšíme, že nejlepší je pracovat v Praze nebo Brně. Ale naše čísla ukazují, že tomu tak jednoduše není. Při správném cílení, motivaci a nasazení makléře, jsou naši lidé schopni dosahovat neuvěřitelných výsledků kdekoli. Důležité přitom je, že se naši makléři vzájemně podporují a pomáhají si. Takže ani v jedné ze zmiňovaných kanceláří nejsou makléři, kteří by na tom byly výrazně hůře než ostatní,“ zakončuje Jan Štohanzl.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu