Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
RE/MAX - úspěšný rok 2021

Úspěšný rok 2021

Chcete patřit mezi ty nejlepší makléře? Není jednoduché stát se elitou mezi profesionály. Makléřům z RE/MAX G8 Reality se to přesto dlouhodobě daří. Potvrzují to i naše výsledky v loňském roce. Mezi šesti nejúspěšnějšími makléři RE/MAX z celé České republiky máme hned čtyři zástupce. Na druhém místě se totiž umístil Jan Frank a hned „v závěsu“ Jan Kratochvíl. Oba Honzové navíc vykázali v hrubém provizním obratu částku převyšující 10 milionů korun! Daniel Červ s Miroslavem Hodinou jsou na fantastickém čtvrtém, respektive šestém místě. Jan Frank s Miroslavem Hodinou navíc současně dokázali uspět i v kategorii největšího počtu prodejů. Honza (74 prodaných nemovitostí) figuruje na druhém místě v rámci celé ČR a jen o příčku pod ním je Míra Hodina se 69 prodeji. Kolega Václav Turek ze strakonické kanceláře pak vykázal druhý největší počet pronájmů (58) z celé sítě.

Z pohledu úspěchu našich makléřů je skupina G8 nejúspěšnější z celé sítě RE/MAX. I proto k nám stále přichází budoucí realitní profesionálové. Za loňský rok jsme jen do karlínské kanceláře nabrali 14 nových makléřů, v rámci celé skupiny jich pak bylo šest desítek. V letošním roce bychom v tomto ohledu chtěli být ještě úspěšnější. Chceme se rozrůstat a učit nové kolegy všechno, co umíme.

Úspěchy našich makléřů se pak propisují i do umístění našich kanceláří. Z první desítky nejvýkonnějších kanceláří nám patří hned čtyři místa. Kladenská pobočka je druhá nejlepší v ČR, první v regionu Čechy. Karlín je pak třetí. Pobočky z Ústí nad Labem a Kolína pak G8 zastupují na 8. a 10. místě. A to je fantastický výkon! „Naše výsledky jsou dlouhodobě na špičkové úrovni. Důvodem je důsledný výběr kvalitních makléřů, neustálé vzdělávání a dodržování špičkového servisu pro naše klienty. Díky tomu z našich makléřů rostou tací, kteří se dlouhodobě umisťují na špičce nejen v rámci sítě RE/MAX, ale mezi nejlepšími makléři v ČR vůbec,“ říká Jan Štohanzl, jeden ze spolumajitelů skupiny RE/MAX G8 Reality.

Není špatných regionů

Přitom například Ústecko je tradičně region s nejnižšími cenami nemovitostí. S tím samozřejmě souvisí i to, že se makléř v daném regionu musí více snažit na to, aby dosáhl stejných čísel, jako makléř z Prahy nebo Brna. „Často od makléřů slyšíme, že nejlepší je pracovat v Praze nebo Brně. Ale naše čísla ukazují, že tomu tak jednoduše není. Při správném cílení, motivaci a nasazení makléře, jsou naši lidé schopni dosahovat neuvěřitelných výsledků kdekoli. Důležité přitom je, že se naši makléři vzájemně podporují a pomáhají si. Takže ani v jedné ze zmiňovaných kanceláří nejsou makléři, kteří by na tom byly výrazně hůře než ostatní,“ zakončuje Jan Štohanzl.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu