Školíme, vzděláváme a nabíráme nové makléře

V roce 2020 jsme školili i vítali nové kolegy
Rok 2020 – stovky hodin školení a tréninků pro 57 nových makléřů

Vzdělávání a neustálý růst. To jsou pilíře RE/MAX G8 Reality. Jaký byl rok 2020 z pohledu HR v číslech? Kontakt nám na sebe zanechalo 5 613 zájemců o práci v realitách, do užšího výběru se dostalo 490, na osobní schůzku bylo pozváno 192 a na pozici realitního makléře bylo přijato 57 z nich.

„Rok 2020 nebyl jednoduchý. Rychle jsme se ale přizpůsobili a komunikaci s klienty i v rámci firmy jsme přesunuli v maximální možné míře do online prostředí. Svědčí o tom stovky hodin školení a tréninků, které jsme uspořádali. Máme zároveň obrovské štěstí, že se krize minulého roku na našem oboru z hlediska obchodu prakticky neprojevila. Zobchodovali jsme dokonce o 10 % více zakázek, než v roce 2019 a navýšili náš obrat o skvělých 19 %“, říká ke zhodnocení roku z pohledu HR a vzdělávání jeden ze spolumajitelů RE/MAX G8 Reality Jan Štohanzl.

Co se chystá nyní?

Některé ze seminářů pro makléře RE/MAX G8 Reality si můžete prohlédnout na www.remaxg8reality.cz/seminare.

Kandidáty na realitní makléře pečlivě vybíráme

Mnoho lidí mělo v loňském roce čas přemýšlet, mnoho z nich uvažovalo o změně profese či povolání. „To se nám potvrdilo v podobě zvýšeného zájmu o náš obor a počtu kontaktů. Lidé, kteří měli zájem dozvědět se něco více o RE/MAX G8 Reality a možnostech podnikat svobodně pod zavedenou značku, bylo celkem 5 613,“ uvádí Miroslav Štrojsa, který vede HR oddělení RE/MAX G8 Reality. „Celkem za rok 2020 bylo do RE/MAX G8 Reality přijato 57 nových realitních makléřů.“

„Vybíráme jen ty nejlepší. Realitní makléř musí být v prvé řadě schopný obchodník, umět komunikovat, mít podnikatelské smýšlení a neustále se vzdělávat. Proto nové uchazeče důkladně prověřujeme. Ti, kteří na sobě pracují, mají vydlážděnou cestu k úspěchu,“ uzavírá Miroslav Štrojsa.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu