Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Školíme, vzděláváme a nabíráme nové makléře

V roce 2020 jsme školili i vítali nové kolegy
Rok 2020 – stovky hodin školení a tréninků pro 57 nových makléřů

Vzdělávání a neustálý růst. To jsou pilíře RE/MAX G8 Reality. Jaký byl rok 2020 z pohledu HR v číslech? Kontakt nám na sebe zanechalo 5 613 zájemců o práci v realitách, do užšího výběru se dostalo 490, na osobní schůzku bylo pozváno 192 a na pozici realitního makléře bylo přijato 57 z nich.

„Rok 2020 nebyl jednoduchý. Rychle jsme se ale přizpůsobili a komunikaci s klienty i v rámci firmy jsme přesunuli v maximální možné míře do online prostředí. Svědčí o tom stovky hodin školení a tréninků, které jsme uspořádali. Máme zároveň obrovské štěstí, že se krize minulého roku na našem oboru z hlediska obchodu prakticky neprojevila. Zobchodovali jsme dokonce o 10 % více zakázek, než v roce 2019 a navýšili náš obrat o skvělých 19 %“, říká ke zhodnocení roku z pohledu HR a vzdělávání jeden ze spolumajitelů RE/MAX G8 Reality Jan Štohanzl.

Co se chystá nyní?

Některé ze seminářů pro makléře RE/MAX G8 Reality si můžete prohlédnout na www.remaxg8reality.cz/seminare.

Kandidáty na realitní makléře pečlivě vybíráme

Mnoho lidí mělo v loňském roce čas přemýšlet, mnoho z nich uvažovalo o změně profese či povolání. „To se nám potvrdilo v podobě zvýšeného zájmu o náš obor a počtu kontaktů. Lidé, kteří měli zájem dozvědět se něco více o RE/MAX G8 Reality a možnostech podnikat svobodně pod zavedenou značku, bylo celkem 5 613,“ uvádí Miroslav Štrojsa, který vede HR oddělení RE/MAX G8 Reality. „Celkem za rok 2020 bylo do RE/MAX G8 Reality přijato 57 nových realitních makléřů.“

„Vybíráme jen ty nejlepší. Realitní makléř musí být v prvé řadě schopný obchodník, umět komunikovat, mít podnikatelské smýšlení a neustále se vzdělávat. Proto nové uchazeče důkladně prověřujeme. Ti, kteří na sobě pracují, mají vydlážděnou cestu k úspěchu,“ uzavírá Miroslav Štrojsa.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu