Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Přesouváme se na cloud a máme nový informační systém

V RE/MAX G8 Reality jsme stáli před nelehkou výzvou. Hledali jsme odpovídající firemní informační systém, který by kompletně pokryl potřeby našich makléřů na správu zakázek, a zároveň zajistil bezpečné úložiště citlivých dat. To s sebou nese i nutnost opatřit odpovídající kapacitu serverů, odborníky pro správu, zálohování…  Řešení bylo ale nakonec jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát. Díky spolupráci s odborníky z Algotech jsme všechny tyto požadavky vyřešili převedením celého systému na cloud. 

K výhodám řešení Algo Cloudu patří fakt, že podnikatelům ušetří řadu starostí s technologiemi, na které nemají potřebné experty, ale i skutečnost, že se hodí pro většinu z nich – od těch nejmenších až po ty největší.

Zprovoznění informačního systému

Algotech připravil pro RE/MAX G8 Reality řešení ušité na míru jejich potřebám. O celý proces se starala Jolana Matuštíková. „Hledala jsem inspiraci u dalších realitních kanceláří, získávala informace od řady odborníků v oboru, najala jsem externí konzultantku,“ popisuje rozhodování. Ve hře dlouho bylo pořízení vlastního serveru, nakonec jsme ale společně s konzultantkou dospěly k závěru, že nejvýhodnějším řešením bude právě Algo Cloud.

„Nasazení systému proběhlo naprosto bez problémů a vše běží tak, jak má. Teď jen musíme nový informační systém maximálně využít a motivovat k tomu i naše makléře. Nabízí jim totiž velké množství funkcionalit a možností, jak si usnadnit a strukturovat práci,“ dodává.

Výhody pro makléře G8

„Za G8 na novém řešení oceňujeme kvalitní infrastrukturu, vysokou dostupnost i pravidelné zálohování, o které se nyní naši makléři nemusejí starat. V Algo Cloudu mají k dispozici velký sdílený disk a provozní prostředí pro účetnictví, experti Algotechu pro ně zajišťují spolehlivý chod všech technologií, které jsou pro běh informačního systému potřebné. Spolehlivost systému je pro nás zásadní, protože jakýkoli výpadek by znamenal brzdění byznysu makléřů,“ uzavírá Jolana.

Zásadní výhodou je i fakt, že data jsou umístěna v České republice, což je vyžadováno nařízením GDPR.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu