Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Otevřeli jsme vlajkovou loď RE/MAX G8 Reality. Jednu z nejmodernějších realitních kanceláří v ČR.

Karlín. Tady to poslední dobou žije! Vyvoněná byznysová čtvrť, jejíž útroby blíž k Vítkovu ukrývají opravdové poklady – hučí tu projíždějící vlaky a zelená se to tady jak na pařížském boulevardu. Můžete si zde užívat moderní bistra, kavárny a hospody, které jsou všude kolem rozesety. Zkrátka inspirující prostředí pro všechny. Přes den i v noci to tu hučí jako v úle, sdílejí se myšlenky i vytyčené cíle…

A právě tady jsme otevřeli naši karlínskou základnu RE/MAX G8 Reality! Na Rohanském nábřeží 27, jen kousek od řeky i místního přívozu, který nás pěknou HolKou (loď Holešovice-Karlín) propojuje s protilehlou částí města. Kancelář, do které jsme všichni z G8 investovali lásku, nadšení i „trochu toho potu“. Je nadčasová, moderní a naši architekti do ní vložili vše – i naše naděje a vize. Přejeme jí, ať se stane místem, kde motivace, obchody a vše co patří k realitnímu řemeslu, jen pokvete.

Proto díky vám, kdo jste nás přišli podpořit, když jsme ji slavnostně otevírali. A moc se těšíme na všechny z vás, kdo budete chtít naše nové prostory okouknout později, popovídat si u kafe a nasát zdejší atmosféru. Jste srdečně zváni!

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu