Otevřeli jsme vlajkovou loď RE/MAX G8 Reality. Jednu z nejmodernějších realitních kanceláří v ČR.

Karlín. Tady to poslední dobou žije! Vyvoněná byznysová čtvrť, jejíž útroby blíž k Vítkovu ukrývají opravdové poklady – hučí tu projíždějící vlaky a zelená se to tady jak na pařížském boulevardu. Můžete si zde užívat moderní bistra, kavárny a hospody, které jsou všude kolem rozesety. Zkrátka inspirující prostředí pro všechny. Přes den i v noci to tu hučí jako v úle, sdílejí se myšlenky i vytyčené cíle…

A právě tady jsme otevřeli naši karlínskou základnu RE/MAX G8 Reality! Na Rohanském nábřeží 27, jen kousek od řeky i místního přívozu, který nás pěknou HolKou (loď Holešovice-Karlín) propojuje s protilehlou částí města. Kancelář, do které jsme všichni z G8 investovali lásku, nadšení i „trochu toho potu“. Je nadčasová, moderní a naši architekti do ní vložili vše – i naše naděje a vize. Přejeme jí, ať se stane místem, kde motivace, obchody a vše co patří k realitnímu řemeslu, jen pokvete.

Proto díky vám, kdo jste nás přišli podpořit, když jsme ji slavnostně otevírali. A moc se těšíme na všechny z vás, kdo budete chtít naše nové prostory okouknout později, popovídat si u kafe a nasát zdejší atmosféru. Jste srdečně zváni!

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu