Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nejlepší makléři nepodceňují vzdělávání

V RE/MAX G8 Reality věříme, že makléři, kteří chtějí na současném trhu uspět a poskytovat ten nejlepší servis pro své klienty, se musí neustále vzdělávat. Proto každý rok kromě jiných aktivit pořádáme RE/MAX G8 Reality Convention.

Jde o setkání makléřů celé skupiny G8 spojené s workshopy, školením a také účastí významných osobností z oboru. „Považujeme za velmi důležité, aby naši makléři dostali prostor se sejít, i když jsou z různých koutů republiky. V příjemném prostředí mohou diskutovat o vývoji trhu nebo o tom, co jim pomáhá při prodeji nemovitostí. Obzvlášť při současném nastavení trhu jsou zkušenosti a znalosti zásadní,“ říká Miroslav Štrojsa ze skupiny RE/MAX G8 Reality.

Letošní Convention RE/MAX G8 Reality se uskuteční v květnu v srdci Železných hor. Nejvíce nás těší, že se nám podařilo zajistit skutečně zajímavého hosta. Účast potvrdila Renata Plecity. Jak už jméno napovídá, Renata je původem Češka. Po dokončení vysoké školy se odstěhovala do Kanady, kde po ukončení sportovní kariéry začala podnikat s RE/MAX. Dnes patří mezi legendy kanadského realitního trhu, což potvrzují také ocenění RE/MAX Chairman’s Club, Platinum Club, Hall of Fame či Lifetime Achievement award. Její bohaté zkušenosti a znalosti vyspělého realitního trhu budou pro naše makléře skvělou inspirací.

Pevně věříme, že nejen její přednáška, ale také neformální diskuze po oficiálním programu pro vás budou inspirativní. Pro ty, kteří se těší na zábavu, máme také skvělou zprávu. Hudební složku bude mít na starosti DJ Pavel Cejnar z Evropy 2.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu