Náš dávný vídeňský vzor aneb sny se plní

Psal se rok 2011. Zavolal mi Richard Churý, slovenský masterfrančízant RE/MAX. Máme prý možnost strávit den v kanceláři No.1 v Evropě. Setkali jsme se kousek od Schönbrunnu v kanceláři RE/MAX First, již několik let neochvějném vládci evropského žebříčku. Byla to jedna z prvních možností poznat špičku RE/MAX v zahraničí a obrovská inspirace.

Luxusní kanceláře v novostavbě kousek od Dunaje, čtyřicet profesionálních makléřů a pro nás tak trochu sci-fi. Majitelka firmy Johanna Prosenik nám s obrovským zápalem předávala know-how. České kanceláře bychom tehdy v Top 100 RE/MAX Europe hledali marně.

Mám obrovskou radost, že se nám plní sen. Dnes má RE/MAX G8 Reality v TOP 100 RE/MAX Europe hned tři kanceláře. Kladenská kancelář navíc poprvé přeskočila náš dávný vzor z Vídně a je na 25. místě. Máme štěstí, že se za poslední dekádu objevily vzory nové. Dnes má největší kancelář RE/MAX v Evropě tři sta makléřů a nejúspěšnější franšízant vlastní téměř třicet frančíz ve třech různých státech. Stále je od koho se učit a koho dohánět.

Johanna Prosenik, RE/MAX Broker/Owner

RE/MAX First, Vídeň

www.remax.at/de/im/johanna-prosenik

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu