Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Náš dávný vídeňský vzor aneb sny se plní

Psal se rok 2011. Zavolal mi Richard Churý, slovenský masterfrančízant RE/MAX. Máme prý možnost strávit den v kanceláři No.1 v Evropě. Setkali jsme se kousek od Schönbrunnu v kanceláři RE/MAX First, již několik let neochvějném vládci evropského žebříčku. Byla to jedna z prvních možností poznat špičku RE/MAX v zahraničí a obrovská inspirace.

Luxusní kanceláře v novostavbě kousek od Dunaje, čtyřicet profesionálních makléřů a pro nás tak trochu sci-fi. Majitelka firmy Johanna Prosenik nám s obrovským zápalem předávala know-how. České kanceláře bychom tehdy v Top 100 RE/MAX Europe hledali marně.

Mám obrovskou radost, že se nám plní sen. Dnes má RE/MAX G8 Reality v TOP 100 RE/MAX Europe hned tři kanceláře. Kladenská kancelář navíc poprvé přeskočila náš dávný vzor z Vídně a je na 25. místě. Máme štěstí, že se za poslední dekádu objevily vzory nové. Dnes má největší kancelář RE/MAX v Evropě tři sta makléřů a nejúspěšnější franšízant vlastní téměř třicet frančíz ve třech různých státech. Stále je od koho se učit a koho dohánět.

Johanna Prosenik, RE/MAX Broker/Owner

RE/MAX First, Vídeň

www.remax.at/de/im/johanna-prosenik

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu