Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kdo je u nás realitním makléřem?

Přemýšlíte nad kariérou realitního makléře? Možná vás bude zajímat, kdo se k nám na výběrová řízení hlásí a koho jsme za poslední dobu přijali. Jaká povolání noví makléři vykonávali předtím, co je k nám dovedlo a co mají společného? Připravili jsme si pro vás malé shrnutí.

Úvodem je důležité zmínit, že na věku ani vzdělání nezáleží. Začít můžete kdykoliv. V našich řadách jsou úspěšní makléři, kteří opustili korporátní sektor a do vlastního podnikání pod značkou RE/MAX se vrhli až po 40. věku života, stejně tak ale mladí lidé pod 30, kteří touží po svobodě a finanční nezávislosti.

V RE/MAX G8 Reality si zakládáme na hodnotách a vzdělání. Naším sítem proto neprojde každý. Hledáme lidi, kteří mají nejen obchodní dovednosti, ale také se rádi posouvají vpřed a velký důraz kladou na neustálé vzdělávání.

Kdybychom se věnovali profesím, zářnou kariéru v realitách si u nás už vybudovala například bývalá paní učitelka, úspěšný herecmajitel restauracediplomatmaminka po mateřské, vrcholový manažer i čerstvý absolvent. A ačkoliv tito úspěšní makléři pocházejí z různých oborů, mají mnoho společného…

Makléř je v každodenním kontaktu s klienty – musí tedy mít rád práci s lidmiumět komunikovat a být empatický. Zásadní je také smysl pro etikuzodpovědnost a preciznost. Dotáhnout každý obchod do zdárného konce vyžaduje píli a smysl pro detail. A jelikož jsou makléři zodpovědní sami za sebe, důležité je i podnikatelské smýšlení.

Sebedisciplína a chuť se vzdělávat jsou dalšími nepostradatelnými vlastnostmi. Realitní trh se neustále vyvíjí a je potřeba si doplňovat znalosti. Výhodou RE/MAX G8 Reality je fakt, že u nás jsou školení a workshopy na denním pořádku.

Kdo je u nás makléřem

Průměrný věk – 36 let

Nově přijatí makléři dle vzdělání

Co mají nově přijatí makléři společného?
Stále se vzdělávají, posouvají své hranice, jsou zodpovědní sami za sebe a mají disciplínu.

Jaké zájmy ve svých životopisech makléři nejčastěji uváděli?
Osobní rozvoj, jazyky, finančnictví, ekonomika, zdravý životní styl, cestování, sport (často na vrcholové úrovni), jóga, mezilidské vztahy.

Předchozí působení:
Finance a bankovnictví, státní správa, koučink, prodej-obchod, právo, personalistika, média, sport, zahradní architektura, gastronomie – vlastní restaurace v Itálii.

LUKÁŠ HELEŠIC – Proč jsem se přidal k RE/MAX G8 Reality?

Pokud jste sportovními fanoušky, jistě jste jméno Lukáše Helešice již zaregistrovali. Lukáš je bývalý vrcholový sportovec ve veslování a úspěšný olympionik.

„Ve veslování jsem dosáhl mnoha úspěchů, splnil si sny a procestoval svět. Sport na vrcholové úrovni mě ale přestal naplňovat a přemýšlel jsem co dál. Chtěl jsem, aby má práce byla akční, mohl jsem komunikovat s lidmi a navazovat vztahy. Rovněž jsem hledal obor, kde uplatním vytrvalost, sebekázeň a disciplínu. Jako vrcholový sportovec jsem byl zvyklý dřít a soustředit se na cíl. Myslím si, že pro povolání realitního makléře jsou to důležité kvality.

Poté, co jsem rozeslal životopisy, jsem se byl osobně podívat do více realitních kanceláří. Když jsem ale přišel do RE/MAX G8 Reality, byl jsem oslněn. Jednak naprosto úžasným prostředím, kancelářemi i místem karlínské centrály, a zároveň pohovorem s jedním z majitelů, panem Štrojsou. U ostatních RK jsem necítil takovou podporu a know-how ze strany managementu. Moc mi vyhovuje, že hned od začátku absolvuji odborná školení a jsem pod dohledem zkušeného mentora, abych mohl realitní řemeslo vykonávat na vrcholové úrovni, tak jako tomu bylo ve sportu.“

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu