Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Jak na efektivní práci s databázemi

Co mají společného úspěšní makléři a realitní týmy? Pracují s databázemi kontaktů, efektivně plánují a mají dokonalý přehled o svých zakázkách. Na semináři RE/MAX G8 Reality, který proběhl v naší karlínské kanceláři, jsme všechny zájemce o toto téma seznámili s CRM systémem Raynet a jeho výhodami.

Celé školení bylo doplněno o reálné ukázky a příklady z praxe, které osvětlily, jak v CRM pracovat. „Systém Raynet nabízí celkovou efektivní správu databáze klientů, obchodních případů a aktivit v kalendáři. Všechny aktivity, případy i schůzky se dají vždy propojit, abyste měli kompletní přehled o tom, co se v historii daného případu či klienta událo po celou dobu spolupráce,“ uvádí Martin Štrojsa, jeden ze spolumajitelů RE/MAX G8 Reality.

„Snadno lze sledovat a vyhodnocovat důležité informace i průběh všech připravovaných, aktuálních či uzavřených případů. Ukázali jsme si, že Raynet lze využívat nejenom v počítači, ale i v telefonu či tabletu. Jednoduše tak máte všechny informace a kontakty vždy po ruce.“

Rádi byste si Raynet vyzkoušeli? Každý zájemce má možnost získat 30denní přístup zdarma. Makléři sítě G8 budou mít v blízké době možnost využívat šablonu uzpůsobenou přímo pro práci realitního makléře.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu