Jak na efektivní práci s databázemi

Co mají společného úspěšní makléři a realitní týmy? Pracují s databázemi kontaktů, efektivně plánují a mají dokonalý přehled o svých zakázkách. Na semináři RE/MAX G8 Reality, který proběhl v naší karlínské kanceláři, jsme všechny zájemce o toto téma seznámili s CRM systémem Raynet a jeho výhodami.

Celé školení bylo doplněno o reálné ukázky a příklady z praxe, které osvětlily, jak v CRM pracovat. „Systém Raynet nabízí celkovou efektivní správu databáze klientů, obchodních případů a aktivit v kalendáři. Všechny aktivity, případy i schůzky se dají vždy propojit, abyste měli kompletní přehled o tom, co se v historii daného případu či klienta událo po celou dobu spolupráce,“ uvádí Martin Štrojsa, jeden ze spolumajitelů RE/MAX G8 Reality.

„Snadno lze sledovat a vyhodnocovat důležité informace i průběh všech připravovaných, aktuálních či uzavřených případů. Ukázali jsme si, že Raynet lze využívat nejenom v počítači, ale i v telefonu či tabletu. Jednoduše tak máte všechny informace a kontakty vždy po ruce.“

Rádi byste si Raynet vyzkoušeli? Každý zájemce má možnost získat 30denní přístup zdarma. Makléři sítě G8 budou mít v blízké době možnost využívat šablonu uzpůsobenou přímo pro práci realitního makléře.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu