Iztok Toplak je nejlepším pražským makléřem

Proběhnul již čtvrtý ročník soutěže Realiťák roku. Nejlepším makléřem v Praze byl vyhlášen Iztok Toplak z RE/MAX G8 reality. Iztok současně získal také odbornou cenu poroty.

O kvalitách makléřů ze skupiny G8 se přesvědčují naši klienti každý den. Každé pozitivní hodnocení našeho makléře nám udělá radost. V pondělí jsme ale měli radost dvojnásobnou. „Z tohoto ocenění mám velkou radost. V soutěži rozhodují jak hlasy odborné poroty, tak veřejnosti. Obhájit pozici nejlepšího makléře ve městě, které je známé největší koncentrací realitních makléřů na obyvatele, je obrovský úspěch. A to, že jsem dostal i speciální cenu poroty, která je zastoupena samými odborníky, je něco, čeho si velmi vážím,“ říká nejlepší pražský makléř Iztok Toplak.

Dostat se v této odborné soutěži „na bednu“ není vůbec jednoduché. Všichni makléři byli hodnoceni dle své odbornosti, úrovně komunikace a práce se zákazníky. Museli projít odbornými testy, vypracovat případovou studii a zvládnout pohovory s porotou. „Musím říci, že soutěž za poslední čtyři roky vyzrála a její úroveň je skutečně vysoká. Porotci sami o sobě jsou pro mě zárukou nezávislosti a kvality hodnocení. Nezastupitelnou roli zde hraje i partnerský portál reality.iDnes.cz,“ říká Jan Štohanzl, spolumajitel RE/MAX G8 Reality. Dalším, kdo se probojoval mezi finalisty ve svých krajích, byl také Martin Kovář za Pardubický region. I jemu moc děkujeme a držíme palce v dalším roce projektu.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu