Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Iztok Toplak je nejlepším pražským makléřem

Proběhnul již čtvrtý ročník soutěže Realiťák roku. Nejlepším makléřem v Praze byl vyhlášen Iztok Toplak z RE/MAX G8 reality. Iztok současně získal také odbornou cenu poroty.

O kvalitách makléřů ze skupiny G8 se přesvědčují naši klienti každý den. Každé pozitivní hodnocení našeho makléře nám udělá radost. V pondělí jsme ale měli radost dvojnásobnou. „Z tohoto ocenění mám velkou radost. V soutěži rozhodují jak hlasy odborné poroty, tak veřejnosti. Obhájit pozici nejlepšího makléře ve městě, které je známé největší koncentrací realitních makléřů na obyvatele, je obrovský úspěch. A to, že jsem dostal i speciální cenu poroty, která je zastoupena samými odborníky, je něco, čeho si velmi vážím,“ říká nejlepší pražský makléř Iztok Toplak.

Dostat se v této odborné soutěži „na bednu“ není vůbec jednoduché. Všichni makléři byli hodnoceni dle své odbornosti, úrovně komunikace a práce se zákazníky. Museli projít odbornými testy, vypracovat případovou studii a zvládnout pohovory s porotou. „Musím říci, že soutěž za poslední čtyři roky vyzrála a její úroveň je skutečně vysoká. Porotci sami o sobě jsou pro mě zárukou nezávislosti a kvality hodnocení. Nezastupitelnou roli zde hraje i partnerský portál reality.iDnes.cz,“ říká Jan Štohanzl, spolumajitel RE/MAX G8 Reality. Dalším, kdo se probojoval mezi finalisty ve svých krajích, byl také Martin Kovář za Pardubický region. I jemu moc děkujeme a držíme palce v dalším roce projektu.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu