Gratulujeme nejúspěšnějším makléřům RE/MAX G8 Reality pro rok 2019

Během celého roku každý měsíc přinášíme přehled o tom, kdo z makléřů se stal nejúspěšnějším právě za dané období. Abychom mohli poté celý rok vyhodnotit a přinést i zhodnocení celkové. Kdo jsou tedy ti nejlepší a nejúspěšnější z našich řad pro rok 2019?

Výsledky jsou následující:

  1. místo – Jan Kratochvíl (RE/MAX G8 Reality – Kladno)
  2. místo – Miroslav Hodina (RE/MAX G8 Reality – České Budějovice)
  3. místo – Jana Kuželíková (RE/MAX G8 Reality – Dolní Břežany)

Kdo sledujete umístění pečlivě, určitě vám neuniklo, že první a druhé místo je shodné s rokem 2018, kdy jsme také na předních dvou pozicích měli Jana Kratochvíla a Miroslava Hodinu.

Kromě toho, že se Jan Kratochvíl umístil v celoročním zhodnocení už dvakrát po sobě na první pozici, dostalo se i uznání celému týmu. „Naše práce nás velmi baví a díky své píli a báječným klientům dostal Jan Kratochvíl další ocenění. Byl uveden do mezinárodní síně slávy spol. RE/MAX “Hall od Fame” a jsme rádi, že náš tým má tak hvězdného makléře,“ doplnil tým.

Gratulujeme našim výhercům, výborným makléřům a také jejich týmům. Je za vámi vidět obrovský kus práce a růst. Máme radost, že se neustále vzděláváte, každý rok jste lepší a jste tak velkou inspirací nejen pro nováčky, ale i pro ostatní zkušené kolegy a kolegyně z RE/MAX G8 Reality. Děkujeme, že jste s námi a i v roce 2020 vám přejeme mnoho úspěchů na cestě realitním trhem.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu