Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Gratulujeme nejúspěšnějším makléřům RE/MAX G8 Reality pro rok 2019

Během celého roku každý měsíc přinášíme přehled o tom, kdo z makléřů se stal nejúspěšnějším právě za dané období. Abychom mohli poté celý rok vyhodnotit a přinést i zhodnocení celkové. Kdo jsou tedy ti nejlepší a nejúspěšnější z našich řad pro rok 2019?

Výsledky jsou následující:

  1. místo – Jan Kratochvíl (RE/MAX G8 Reality – Kladno)
  2. místo – Miroslav Hodina (RE/MAX G8 Reality – České Budějovice)
  3. místo – Jana Kuželíková (RE/MAX G8 Reality – Dolní Břežany)

Kdo sledujete umístění pečlivě, určitě vám neuniklo, že první a druhé místo je shodné s rokem 2018, kdy jsme také na předních dvou pozicích měli Jana Kratochvíla a Miroslava Hodinu.

Kromě toho, že se Jan Kratochvíl umístil v celoročním zhodnocení už dvakrát po sobě na první pozici, dostalo se i uznání celému týmu. „Naše práce nás velmi baví a díky své píli a báječným klientům dostal Jan Kratochvíl další ocenění. Byl uveden do mezinárodní síně slávy spol. RE/MAX “Hall od Fame” a jsme rádi, že náš tým má tak hvězdného makléře,“ doplnil tým.

Gratulujeme našim výhercům, výborným makléřům a také jejich týmům. Je za vámi vidět obrovský kus práce a růst. Máme radost, že se neustále vzděláváte, každý rok jste lepší a jste tak velkou inspirací nejen pro nováčky, ale i pro ostatní zkušené kolegy a kolegyně z RE/MAX G8 Reality. Děkujeme, že jste s námi a i v roce 2020 vám přejeme mnoho úspěchů na cestě realitním trhem.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu