Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

RE/MAX G8 Reality podepisuje elektronicky – díky službě Signi

Spolupráce mezi prvními pobočkami RE/MAX a Signi začala již někdy během léta 2020. Česká aplikace pro podepisování dokumentů elektronickou cestou tehdy začala pomáhat prvním makléřům. Během pandemie se toto řešení ukázalo jako maximálně efektivní pro úsporu nejen nákladů, ale i času. Nyní Signi nasazujeme do všech našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality, kde ji bude pro svou každodenní agendu využívat až 280 makléřů. A to pro nás znamená úplně novou vlnu efektivity.

Díky elektronickému podpisu od Signi mohou realitní makléři z pohodlí domova nebo kanceláře nachystat návrhy dokumentů a přímo na schůzce s klientem je jen aktualizovat. Podepisovat se dá přímo na tabletu nebo chytrém telefonu. Stačí stylus nebo je možné podepisovat i prstem. Digitálně podepsaný dokument je přitom právně závazný a zcela odpovídá klasické papírové podobě.

Samozřejmě přitom není třeba podepisovat návrh dokumentu hned na místě – jednoduše jej pošlete e-mailem a domluvíte se s klientem na lhůtě, kterou mu nastavíte k podpisu.

Po prohlídce nemovitosti se tak už vůbec není potřeba scházet. Prostřednictvím Signi lze uzavřít i předávací protokol, pořídit fotodokumentaci nebo zaznamenat stav měřičů energií. Bez zbytečného papírování, cestování a online.

„Byznys s realitami je založen na celé řadě dokumentů a věčného podepisování. A to může celý obchodní proces pořádně protáhnout. Díky Signi mohou naši makléři nyní podepisovat elektronicky – online a prakticky v reálném čase. Když si uvědomíme, že až 80 % dokumentů ze Signi je uzavřeno ještě během téhož dne, snadno si vypočítáme, o jak masivní posun v efektivitě se jedná.“ (Martin Chadima, majitel RE/MAX G8 Reality)

„Signi dnes a denně pomáhá profesionálům snad ve všech představitelných odvětvích. Právě pro reality je přitom naše služba maximálně užitečná. Makléř může podepisovat dokumenty společně s klientem elektronicky – osobně, ale klidně i na dálku. Žádné náklady na tisk, možnost okamžitě provádět opravy… těch výhod je opravdu bezpočet. Spolupráce s tak velkou společností jako je RE/MAX G8 Reality je pro nás samozřejmě zásadní – a věříme, že bude předzvěstí pro další zajímavá partnerství.“ (Ondřej Synovec, CEO Signi)

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu