Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Efektivita makléřů RE/MAX G8 Reality se nesnížila ani v době pandemie

Poté, co se pandemie koronaviru dostala na území České republiky, byla velice rychle vyhlášena bezpečnostní opatření. V podstatě ze dne na den. Stejně rychle jsme museli na situaci zareagovat i my a nastavit veškeré procesy v chodu RE/MAX G8 Reality tak, aby naši makléři mohli i nadále vykonávat své řemeslo a pomáhat klientům na profesionální úrovni. Připravili jsme si malou rekapitulaci, jak u nás probíhají pracovní dny.

Realitní trh se nezastavil

„Práce makléřů se u nás nezastavila. Pouze se částečně přesunula do online prostředí,“ vysvětluje Jan Štohanzl, jeden ze spolumajitelů RE/MAX G8 Reality. „V dubnu pokračovala i stále stoupající produktivita. Při srovnání dubna 2019 s dubnem roku 2020 jsme letos zvýšili produkci o 6,1 %. Po prvních čtyřech měsících jsme na tom letos o 29,7 % lépe, než loni za stejné období. Moderní nástroje v tom sehrály důležitou roli.“

Plný diář díky moderním aplikacím

Makléři se mohou každé pondělí účastnit dvouhodinového vysílání REALITY REÁLNĚ, které jde napříč celou RE/MAX G8 Reality. Hovoříme zde o aktualitách, novinkách a vývoji na realitním trhu. „Dle aktuálních potřeb makléřů zařazujeme do vysílání i odborná školení a sdílíme rovněž tipy z každodenní praxe od zkušených kolegů.“ Odborné workshopy jsou na pořadu i v průběhu pracovního týdne.

„Za celou RE/MAX G8 Reality jsme byli na ZOOMu v kontaktu s makléři poslední měsíc neuvěřitelných 46 hodin.“ Nutno podotknout, že započítány zde nejsou samotné přípravy struktury tréninků a workshopů, materiálů k použití, překladů či konzultací s partnery, kteří se podílejí na společných akcích.

RE/MAX G8 Reality tak poskytuje neustálý servis makléřům, přes ZOOM probíhají i porady v rámci týmů, porady managementu, tréninky nových makléřů a komunikace s jednotlivými členy nad konkrétními projekty.

Máme radost, že si nás vybrali pro podnikání nové posily

Uplynulý čas přál introspekci i ke zhodnocení dosavadní profesní kariéry, což se odrazilo i na zvýšeném zájmu o navázání spolupráce s RE/MAX G8 Reality. „Ozvalo se nám mnoho uchazečů. Jsme moc rádi, že jsme mohli během jednoho týdne v naší karlínské kanceláři uvítat hned tři nové makléře, kteří úspěšně prošli výběrovým řízením. Vydávají se tak na cestu svobodného podnikání se spolehlivým partnerem za zády.“ Gratulujeme jim k tomuto rozhodnutí a přejeme mnoho úspěchů!

Pokud i vy přemýšlíte nad životní změnou, vyberte si kancelář, která je domovem produktivních makléřů.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu