Efektivita makléřů RE/MAX G8 Reality se nesnížila ani v době pandemie

Poté, co se pandemie koronaviru dostala na území České republiky, byla velice rychle vyhlášena bezpečnostní opatření. V podstatě ze dne na den. Stejně rychle jsme museli na situaci zareagovat i my a nastavit veškeré procesy v chodu RE/MAX G8 Reality tak, aby naši makléři mohli i nadále vykonávat své řemeslo a pomáhat klientům na profesionální úrovni. Připravili jsme si malou rekapitulaci, jak u nás probíhají pracovní dny.

Realitní trh se nezastavil

„Práce makléřů se u nás nezastavila. Pouze se částečně přesunula do online prostředí,“ vysvětluje Jan Štohanzl, jeden ze spolumajitelů RE/MAX G8 Reality. „V dubnu pokračovala i stále stoupající produktivita. Při srovnání dubna 2019 s dubnem roku 2020 jsme letos zvýšili produkci o 6,1 %. Po prvních čtyřech měsících jsme na tom letos o 29,7 % lépe, než loni za stejné období. Moderní nástroje v tom sehrály důležitou roli.“

Plný diář díky moderním aplikacím

Makléři se mohou každé pondělí účastnit dvouhodinového vysílání REALITY REÁLNĚ, které jde napříč celou RE/MAX G8 Reality. Hovoříme zde o aktualitách, novinkách a vývoji na realitním trhu. „Dle aktuálních potřeb makléřů zařazujeme do vysílání i odborná školení a sdílíme rovněž tipy z každodenní praxe od zkušených kolegů.“ Odborné workshopy jsou na pořadu i v průběhu pracovního týdne.

„Za celou RE/MAX G8 Reality jsme byli na ZOOMu v kontaktu s makléři poslední měsíc neuvěřitelných 46 hodin.“ Nutno podotknout, že započítány zde nejsou samotné přípravy struktury tréninků a workshopů, materiálů k použití, překladů či konzultací s partnery, kteří se podílejí na společných akcích.

RE/MAX G8 Reality tak poskytuje neustálý servis makléřům, přes ZOOM probíhají i porady v rámci týmů, porady managementu, tréninky nových makléřů a komunikace s jednotlivými členy nad konkrétními projekty.

Máme radost, že si nás vybrali pro podnikání nové posily

Uplynulý čas přál introspekci i ke zhodnocení dosavadní profesní kariéry, což se odrazilo i na zvýšeném zájmu o navázání spolupráce s RE/MAX G8 Reality. „Ozvalo se nám mnoho uchazečů. Jsme moc rádi, že jsme mohli během jednoho týdne v naší karlínské kanceláři uvítat hned tři nové makléře, kteří úspěšně prošli výběrovým řízením. Vydávají se tak na cestu svobodného podnikání se spolehlivým partnerem za zády.“ Gratulujeme jim k tomuto rozhodnutí a přejeme mnoho úspěchů!

Pokud i vy přemýšlíte nad životní změnou, vyberte si kancelář, která je domovem produktivních makléřů.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu