Účastnili jsme se školení RE/MAX Collection v italském Miláně

V italském Miláně proběhl seminář na téma „prodej luxusních nemovitostí“. Za RE/MAX G8 Reality se ho účastnil Daniel Červ, který se na segment high end nemovitostí specializuje. Seminář vedla uznávaná makléřka Ann Miller z centrály RE/MAX Collection z kanadského Denveru.

Jak na prodej luxusních nemovitostí

Dvoudenním výstupem bylo získání certifikátu o absolvování semináře. RE/MAX Collection je prémiová značka mezinárodní franšízové sítě RE/MAX, která se zabývá prodejem a pronájmem luxusních nemovitostí a reaguje tak na potřeby nejnáročnějších klientů.

„Certifikace mi pomohla načerpat nové poznatky, know-how, a hlavně získat možnost propojení na makléře z celosvětové sítě, především pak z USA, kteří zastupují americké klienty. Mým cílem je nyní aplikovat veškeré nově získané znalosti do praxe, rozšířit své portfolio a pomáhat stávajícím klientům oslovovat investory a kupující z celého světa,“ říká Daniel Červ, v čem mu školení pomohlo. „Je to přesně směr, kterým se chci vydat.“

Těšte se i na další novinky ze světa

Dan měl v roce 2019 vskutku nabitý program – kromě Milána navštívil i realitní veletrh v Moskvě a účastnil se největšího realitního veletrhu až v daleké Šanghaji. Podrobnosti pro vás připravujeme!

V RE/MAX G8 Reality dlouhodobě pracujeme na prohloubení spolupráce se zahraničními pobočkami a zároveň připravujeme rozšíření služeb orientovaných výhradně na exkluzivní a prémiové nemovitosti.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu