Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Účastnili jsme se školení RE/MAX Collection v italském Miláně

V italském Miláně proběhl seminář na téma „prodej luxusních nemovitostí“. Za RE/MAX G8 Reality se ho účastnil Daniel Červ, který se na segment high end nemovitostí specializuje. Seminář vedla uznávaná makléřka Ann Miller z centrály RE/MAX Collection z kanadského Denveru.

Jak na prodej luxusních nemovitostí

Dvoudenním výstupem bylo získání certifikátu o absolvování semináře. RE/MAX Collection je prémiová značka mezinárodní franšízové sítě RE/MAX, která se zabývá prodejem a pronájmem luxusních nemovitostí a reaguje tak na potřeby nejnáročnějších klientů.

„Certifikace mi pomohla načerpat nové poznatky, know-how, a hlavně získat možnost propojení na makléře z celosvětové sítě, především pak z USA, kteří zastupují americké klienty. Mým cílem je nyní aplikovat veškeré nově získané znalosti do praxe, rozšířit své portfolio a pomáhat stávajícím klientům oslovovat investory a kupující z celého světa,“ říká Daniel Červ, v čem mu školení pomohlo. „Je to přesně směr, kterým se chci vydat.“

Těšte se i na další novinky ze světa

Dan měl v roce 2019 vskutku nabitý program – kromě Milána navštívil i realitní veletrh v Moskvě a účastnil se největšího realitního veletrhu až v daleké Šanghaji. Podrobnosti pro vás připravujeme!

V RE/MAX G8 Reality dlouhodobě pracujeme na prohloubení spolupráce se zahraničními pobočkami a zároveň připravujeme rozšíření služeb orientovaných výhradně na exkluzivní a prémiové nemovitosti.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu