Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

RE/MAX G8 Reality je domovem nejproduktivnějších makléřů, a to i díky jejich vzájemné spolupráci

Traduje se, že mezi makléři panuje tvrdé konkurenční prostředí. Může to být jinak, což potvrzují i naše zkušenosti. Díky sdílení zakázek je RE/MAX G8 Reality na první příčce v počtu uzavřených obchodů. Forma spolupráce s jinými makléři ze sítě RE/MAX funguje a má výsledky. Jaké výhody taková otevřenost a spolupráce s ostatními kolegy přináší?

Je to docela jednoduché. Makléř, který spravuje nabídku, chce uzavřít pro klienta rychlý a dobrý obchod. Makléř zastupující poptávajícího klienta chce zase svému zákazníkovi najít nemovitost přesně dle jeho představ. Osloví proto makléře s vhodnou nabídkou a naváže spolupráci.

Makléř s nabídkou bytu či domu tak získá více zájemců o koupi, vlastník prodávané nemovitosti více kupujících a díky tomu udrží stanovenou prodejní cenu, anebo ji dokonce zvýší na základě nabídek zájemců! Makléř, který zastupuje poptávajícího, pak uspokojí smysluplně jeho potřebu.

Prvním přínosem spolupráce mezi makléři je zkrácení času procesu prodeje na straně vlastníka i zkrácení času vyhledání vhodné nemovitosti pro kupujícího. Druhým přínosem je realizace vyšší prodejní ceny pro vlastníka nemovitosti i následná možnost pro makléře zvládat více zakázek najednou. Je to ideální stav – spokojené jsou jak smluvní strany obchodu, tak oba makléři. Tedy 4x WIN.

Na první pohled se může zdát, že dělení jedné provize mezi dva makléře výhodné nebude. My vám ale ukážeme, že spolupráce přináší více benefitů. Proč?

Díky rychlejšímu uzavření obchodu roste oběma makléřům počet realizovaných transakcí a díky tomu mají více času na další zakázky. Na základě spolupráce uspokojí každý svého klienta, a jak dobře víme – spokojený klient znamená reference a nové obchodní příležitosti. Pokud by makléři nespolupracovali, vynaložil by každý více úsilí a času pro vlastní uzavření obchodu.

I z toho důvodu je pro makléře RE/MAX G8 Reality tak výhodné sdílet zakázky. A ukazují to i statistiky sítě RE/MAX. Naše heslo z nadpisu není tedy jen prázdnou frází. Makléři „Gé osmičky“ patří skutečně k nejproduktivnějším makléřům v České republice. Kanceláře RE/MAX G8 Reality se díky nim prosazují i v konkurenci evropské sítě RE/MAX, kde oprávněně obsazují příčky v první stovce nejlepších.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu