Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Realitní trh nabízí nekonečné příležitosti

Pro řadu firem nebyl minulý rok právě jednoduchý. Na druhé straně jsou obory, které fungují za jakéhokoli období a i v sebesložitější době poskytují skvělou příležitost. Je jen na konkrétním podnikateli, jak ji dokáže využít. Reality jsou jednoznačně jedním z oborů, které v posledním roce dostaly silný impuls. A makléři v G8 Reality ho dokázali fantasticky využít. Podle Jana Štohanzla, jednoho ze spolumajitelů skupiny, je důvodem dlouhodobé dodržování strategie důsledný výběr kvalitních makléřů a kvalitního servisu pro ně včetně neustálého vzdělávání.

Za loňský rok se našim makléřům  podařilo prodat nemovitosti za téměř 7 miliard korun. Dokončili jsme celkově 2807 transakcí, z toho 1735 prodejů, což oproti loňskému roku znamenalo 19% růst. Je vidět, že reality jsou obor, který přitahuje pozornost. RE/MAX G8 zastřešuje už 21 realitních kanceláří s obratem 287 milionů korun. To ve srovnání s předchozím rokem znamená nárůst obratu o 47 %!

Stejně tak se navýšil průměrný obrat na makléře, který představuje 1,4 milionu korun ročně. „Musím tímto způsobem poděkovat všem našim klientům, makléřům, managementu i armádě spolupracovníků z řad právníků, hypotéčních specialistů, daňařů, fotografů, marketérů a dalších, bez kterých bychom tak obrovské množství práce nemohli úspěšně dokončit,“ říká Jan Štohanzl.  

V loňském roce také došlo k otevření nové reprezentativní kanceláře v Brně a dokončení akvizicí kanceláří v Chrudimi a ve Svitavách. Rostoucí počet zastoupení klade také nároky na nové makléře. Neustále tak hledáme nové podnikatele. Stojíme o ty, kteří hledají silné zázemí a chtějí se dále rozvíjet, ale i o ty, kteří chtějí začít zcela od nuly.

Máme mezi sebou zkušené manažery stejně jako maminky s malými dětmi. A v obou skupinách máme skvělé makléře, kteří dokáží ocenit možnost přizpůsobit si svůj pracovní čas svým potřebám a zároveň využít zázemí, které jim skupina G8 nabízí.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu