Realitní trh nabízí nekonečné příležitosti

Pro řadu firem nebyl minulý rok právě jednoduchý. Na druhé straně jsou obory, které fungují za jakéhokoli období a i v sebesložitější době poskytují skvělou příležitost. Je jen na konkrétním podnikateli, jak ji dokáže využít. Reality jsou jednoznačně jedním z oborů, které v posledním roce dostaly silný impuls. A makléři v G8 Reality ho dokázali fantasticky využít. Podle Jana Štohanzla, jednoho ze spolumajitelů skupiny, je důvodem dlouhodobé dodržování strategie důsledný výběr kvalitních makléřů a kvalitního servisu pro ně včetně neustálého vzdělávání.

Za loňský rok se našim makléřům  podařilo prodat nemovitosti za téměř 7 miliard korun. Dokončili jsme celkově 2807 transakcí, z toho 1735 prodejů, což oproti loňskému roku znamenalo 19% růst. Je vidět, že reality jsou obor, který přitahuje pozornost. RE/MAX G8 zastřešuje už 21 realitních kanceláří s obratem 287 milionů korun. To ve srovnání s předchozím rokem znamená nárůst obratu o 47 %!

Stejně tak se navýšil průměrný obrat na makléře, který představuje 1,4 milionu korun ročně. „Musím tímto způsobem poděkovat všem našim klientům, makléřům, managementu i armádě spolupracovníků z řad právníků, hypotéčních specialistů, daňařů, fotografů, marketérů a dalších, bez kterých bychom tak obrovské množství práce nemohli úspěšně dokončit,“ říká Jan Štohanzl.  

V loňském roce také došlo k otevření nové reprezentativní kanceláře v Brně a dokončení akvizicí kanceláří v Chrudimi a ve Svitavách. Rostoucí počet zastoupení klade také nároky na nové makléře. Neustále tak hledáme nové podnikatele. Stojíme o ty, kteří hledají silné zázemí a chtějí se dále rozvíjet, ale i o ty, kteří chtějí začít zcela od nuly.

Máme mezi sebou zkušené manažery stejně jako maminky s malými dětmi. A v obou skupinách máme skvělé makléře, kteří dokáží ocenit možnost přizpůsobit si svůj pracovní čas svým potřebám a zároveň využít zázemí, které jim skupina G8 nabízí.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu