Posilujeme! Akvizice realitní kanceláře Century 21 ve Slaném potvrzena

RE/MAX G8 Reality stále roste. Je mi velkou ctí oznámit, že kladenská pobočka G8 se dohodla na akvizici jedné z předních kanceláří Century 21 v ČR, a to konkrétně realitní kanceláře Jany Kučerové ve Slaném. Posilujeme tak v regionu pozici lokální jedničky na trhu. Naplnila se tak další část naší dlouhodobé vize a pobočku G8 Reality najdou klienti v Kladně, Rakovníku, Berouně i ve Slaném.

Jak k tomu došlo? Vzájemné sympatie majitelů obou kanceláří se datují dlouho do historie. Celých deset let existence slánské kanceláře jsme udržovali velmi korektní vztahy, navštěvovali se a informovali jsme se vzájemně o novinkách na našem regionálním trhu. Jana Kučerová, jako leader týmu, vyznává a staví na stejných hodnotách a ač konkurenti, naši makléři mezi sebou uzavřeli ve spolupráci řadu obchodů.

Nemohli jsme si nevšimnout řady ocenění slánské kanceláře i její trvalé přítomnosti v TOP 10 v Century 21 ČR. Také kladné reference klientů a přesah z byznysu k pomoci potřebným v lokalitě byly vždy atributem obou kanceláří. Nezbývá než popřát našim novým kolegům, aby partnerství v rámci RE/MAX G8 Reality, které jsme právě započali, trvalo co nejdéle a přineslo všem pozitivní vliv na jejich život i obchod.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu