Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Posilujeme! Akvizice realitní kanceláře Century 21 ve Slaném potvrzena

RE/MAX G8 Reality stále roste. Je mi velkou ctí oznámit, že kladenská pobočka G8 se dohodla na akvizici jedné z předních kanceláří Century 21 v ČR, a to konkrétně realitní kanceláře Jany Kučerové ve Slaném. Posilujeme tak v regionu pozici lokální jedničky na trhu. Naplnila se tak další část naší dlouhodobé vize a pobočku G8 Reality najdou klienti v Kladně, Rakovníku, Berouně i ve Slaném.

Jak k tomu došlo? Vzájemné sympatie majitelů obou kanceláří se datují dlouho do historie. Celých deset let existence slánské kanceláře jsme udržovali velmi korektní vztahy, navštěvovali se a informovali jsme se vzájemně o novinkách na našem regionálním trhu. Jana Kučerová, jako leader týmu, vyznává a staví na stejných hodnotách a ač konkurenti, naši makléři mezi sebou uzavřeli ve spolupráci řadu obchodů.

Nemohli jsme si nevšimnout řady ocenění slánské kanceláře i její trvalé přítomnosti v TOP 10 v Century 21 ČR. Také kladné reference klientů a přesah z byznysu k pomoci potřebným v lokalitě byly vždy atributem obou kanceláří. Nezbývá než popřát našim novým kolegům, aby partnerství v rámci RE/MAX G8 Reality, které jsme právě započali, trvalo co nejdéle a přineslo všem pozitivní vliv na jejich život i obchod.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu