Petra Puschnerová školila farming nemovitostí v Bratislavě

RE/MAX je nejen o spolupráci, ale i o sdílení informací, znalostí a dovedností.
Tentokrát se za náš tým RE/MAX G8 Reality vydala do Bratislavy ředitelka karlínské kanceláře Petra Puschnerová. S našimi slovenskými kolegy a kolegyněmi se podělila o své znalosti a zkušenosti s tzv. farmingem.Farming v realitní hantýrce znamená zaměření se na určitou lokalitu, její perfektní znalost, navazování vztahů s rezidenty a péči o jejich potřeby. Petra nasbírala zkušenosti na zahraničním trhu a nyní se věnuje aplikaci těchto poznatků na trh český, potažmo slovenský.

„Zájem a angažovanost ze strany našich slovenských přátel byl poměrně velký, kolegové se sjeli ze všech koutů Slovenska”, s radostí konstatovala lektorka. Následně dodala: „Cítila jsem se na Slovensku jako doma, pořád jsem v podstatě Čechoslovák a tudíž fakt, že jsem vlastně přednášela v zahraničí, mi připadá úsměvný. Pokud bude potřeba a zájem, ráda zase někdy přispěji k vzájemné podpoře a rozvoji byznysu a ráda se sem vrátím.”

My s Petrou našim kolegům přejeme, aby tuto formu budování vztahů s klienty dokázali aplikovat na své podmínky, farming jim přinášel radost, nové možnosti podnikání a jejich klientům byl přínosem.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu