Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Petra Puschnerová školila farming nemovitostí v Bratislavě

RE/MAX je nejen o spolupráci, ale i o sdílení informací, znalostí a dovedností.
Tentokrát se za náš tým RE/MAX G8 Reality vydala do Bratislavy ředitelka karlínské kanceláře Petra Puschnerová. S našimi slovenskými kolegy a kolegyněmi se podělila o své znalosti a zkušenosti s tzv. farmingem.Farming v realitní hantýrce znamená zaměření se na určitou lokalitu, její perfektní znalost, navazování vztahů s rezidenty a péči o jejich potřeby. Petra nasbírala zkušenosti na zahraničním trhu a nyní se věnuje aplikaci těchto poznatků na trh český, potažmo slovenský.

„Zájem a angažovanost ze strany našich slovenských přátel byl poměrně velký, kolegové se sjeli ze všech koutů Slovenska”, s radostí konstatovala lektorka. Následně dodala: „Cítila jsem se na Slovensku jako doma, pořád jsem v podstatě Čechoslovák a tudíž fakt, že jsem vlastně přednášela v zahraničí, mi připadá úsměvný. Pokud bude potřeba a zájem, ráda zase někdy přispěji k vzájemné podpoře a rozvoji byznysu a ráda se sem vrátím.”

My s Petrou našim kolegům přejeme, aby tuto formu budování vztahů s klienty dokázali aplikovat na své podmínky, farming jim přinášel radost, nové možnosti podnikání a jejich klientům byl přínosem.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu