Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Obraťte se na experty!

Makléři RE/MAX G8 Reality jsou opravdovou špičkou ve svém oboru. Obrací se tak na ně nejen jejich spokojení klienti, ale také média. Kdykoli novináři potřebují znát expertní názor, poradit se nebo probrat některé téma, jsme jim k dispozici. A že to není vždy jednoduchá situace… Člověk si představuje, že se ozve redaktor z televize, makléř si na chvíli stoupne před kameru, řekne pár vět a za dvě minuty je hotovo. Jenže za tím vším je spousta práce a času.
Každý makléř se nejprve musí na situaci připravit. Jednou komentujeme ceny pronájmů jen v některém regionu, jindy prodejní ceny v celé republice. Ony i ty ceny se liší podle typu nemovitosti, velikosti, lokality… A to vše musí naši experti vědět a umět vysvětlit, navíc ideálně co nejdříve. Zejména u televize se stává, že za dvě hodiny potřebují někde natáčet. Naštěstí máme tolik šikovných makléřů, že vždy máme komu zavolat i když jsou někteří právě s klientem nebo rodinou. Média máme prostě rádi a dokážeme se přizpůsobit, i když jsou jejich termíny někdy šibeniční. Jsme totiž naučeni od svých klientů. Ti od nás také očekávají maximální nasazení.

Chcete prodat svojí nemovitost?

Neprodávejte svojí nemovitost zbytečně pod cenou. Naši makléři vám v průměru pomohou získat o 7,12% více, než kdybyste se o to pokoušeli sami.
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

Jak na prodej nemovitosti?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu