Nejúspěšnější makléři za září 2020

Přinášíme další vyhodnocení nejlepších makléřů, tentokrát za první měsíc sychravého podzimu. Opět máme co slavit nejen ve skupině RE/MAX G8 Reality, ale máme tu zároveň i úspěchy v rámci celé skupiny všech makléřů RE/MAX Česká republika. Hned 6 našich realitních makléřů se umístilo v TOP 10 v rámci celorepublikové RE/MAX ČR, což dokazuje, že jsme opravdu domovem produktivních makléřů.

Nejúspěšnějším makléřem za měsíc září je v rámci RE/MAX G8 Reality Tomáš Pulec z Plzně, druhé místo získal Miroslav Hodina z Českých Budějovic a třetí místo za první podzimní měsíc obsadila Kateřina Burdová z pobočky v Kolíně. Tomáš, Miroslav a Kateřina obsadili navíc 2, 3 a 4 pozici v rámci celé RE/MAX ČR! Gratulujeme a ať se daří i nadále.

  • 1. místo – Tomáš Pulec (RE/MAX G8 Reality – Plzeň)
  • 2. místo – Miroslav Hodina (RE/MAX G8 Reality – České Budějovice)
  • 3. místo – Kateřina Burdová (RE/MAX G8 Reality – Kolín)

Vyhlášení nejúspěšnějších makléřů a makléřek z našich poboček v jednotlivých městech RE/MAX G8 Reality najdete na infografice. I tady jsou podzimní úspěchy velké! 2. a 3. místo v celé síti RE/MAX ČR totiž patří našim kancelářím v Kladně a Praze. Celkově máme v TOP 10 v celorepublikovém žebříčku 5 našich kanceláří. Všem umístěným moc gratulujeme a přejeme úspěšné i nadcházející měsíce.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu