Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nejúspěšnější makléři za září 2020

Přinášíme další vyhodnocení nejlepších makléřů, tentokrát za první měsíc sychravého podzimu. Opět máme co slavit nejen ve skupině RE/MAX G8 Reality, ale máme tu zároveň i úspěchy v rámci celé skupiny všech makléřů RE/MAX Česká republika. Hned 6 našich realitních makléřů se umístilo v TOP 10 v rámci celorepublikové RE/MAX ČR, což dokazuje, že jsme opravdu domovem produktivních makléřů.

Nejúspěšnějším makléřem za měsíc září je v rámci RE/MAX G8 Reality Tomáš Pulec z Plzně, druhé místo získal Miroslav Hodina z Českých Budějovic a třetí místo za první podzimní měsíc obsadila Kateřina Burdová z pobočky v Kolíně. Tomáš, Miroslav a Kateřina obsadili navíc 2, 3 a 4 pozici v rámci celé RE/MAX ČR! Gratulujeme a ať se daří i nadále.

  • 1. místo – Tomáš Pulec (RE/MAX G8 Reality – Plzeň)
  • 2. místo – Miroslav Hodina (RE/MAX G8 Reality – České Budějovice)
  • 3. místo – Kateřina Burdová (RE/MAX G8 Reality – Kolín)

Vyhlášení nejúspěšnějších makléřů a makléřek z našich poboček v jednotlivých městech RE/MAX G8 Reality najdete na infografice. I tady jsou podzimní úspěchy velké! 2. a 3. místo v celé síti RE/MAX ČR totiž patří našim kancelářím v Kladně a Praze. Celkově máme v TOP 10 v celorepublikovém žebříčku 5 našich kanceláří. Všem umístěným moc gratulujeme a přejeme úspěšné i nadcházející měsíce.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu