Makléři RE/MAX prodají 2x více nemovitostí

Každoroční analýza amerického realitního trhu provedená společností RealTrends 500 mapuje produkci a výsledky 1 750 největších realitních společností v USA (do žebříčku se dostávají společnosti nad 500 transakcí výše). Společnost RE/MAX porovnala produktivitu svých makléřů s konkurencí. Zatímco makléři ostatních společností prodají v průměru 7,3 nemovitostí za rok, makléři RE/MAX se dostanou na více než dvojnásobek – celkem 16 nemovitostí ročně.

Už poněkolikáté za sebou se tak potvrdilo, že makléři RE/MAX jsou nejproduktivnější makléři na realitním trhu. Nejinak tomu je v České republice, konkrétně u nás v RE/MAX G8 Reality. Každý z našich makléřů v průměru prodal či pronajmul 14 nemovitostí za rok 2020*, což představuje naprostou špičku mezi realitními sítěmi v ČR. RE/MAX popírá klišé, že obchod není o značkách, ale o lidech. Správná značka totiž přitahuje ty správné lidi a ti dosahují mimořádných výsledků.

*čísla z USA hovoří o tzv. transaction sides (prodávající i kupující je zastupován svým makléřem), čísla z ČR jsou pak za celou transakci, kdy je zpravidla zastupován jen prodávající

Chcete prodat svojí nemovitost?

Neprodávejte svojí nemovitost zbytečně pod cenou. Naši makléři vám v průměru pomohou získat o 7,12% více, než kdybyste se o to pokoušeli sami.
Sdílejte článek svým přátelům
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Autor článku

Nejnovější články

Jak na prodej nemovitosti?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu