Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Makléři RE/MAX prodají 2x více nemovitostí

Každoroční analýza amerického realitního trhu provedená společností RealTrends 500 mapuje produkci a výsledky 1 750 největších realitních společností v USA (do žebříčku se dostávají společnosti nad 500 transakcí výše). Společnost RE/MAX porovnala produktivitu svých makléřů s konkurencí. Zatímco makléři ostatních společností prodají v průměru 7,3 nemovitostí za rok, makléři RE/MAX se dostanou na více než dvojnásobek – celkem 16 nemovitostí ročně.

Už poněkolikáté za sebou se tak potvrdilo, že makléři RE/MAX jsou nejproduktivnější makléři na realitním trhu. Nejinak tomu je v České republice, konkrétně u nás v RE/MAX G8 Reality. Každý z našich makléřů v průměru prodal či pronajmul 14 nemovitostí za rok 2020*, což představuje naprostou špičku mezi realitními sítěmi v ČR. RE/MAX popírá klišé, že obchod není o značkách, ale o lidech. Správná značka totiž přitahuje ty správné lidi a ti dosahují mimořádných výsledků.

*čísla z USA hovoří o tzv. transaction sides (prodávající i kupující je zastupován svým makléřem), čísla z ČR jsou pak za celou transakci, kdy je zpravidla zastupován jen prodávající

Chcete prodat svojí nemovitost?

Neprodávejte svojí nemovitost zbytečně pod cenou. Naši makléři vám v průměru pomohou získat o 7,12% více, než kdybyste se o to pokoušeli sami.
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

Jak na prodej nemovitosti?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu