Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
RE/MAX Lifetime Achievemnt

Makléř G8 pronikl mezi světovou elitu

Ještě, než vám představíme, jak si vedly jednotlivé kanceláře a makléři sítě RE/MAX G8, rádi bychom se zmínili o jednom individuálním úspěchu. Náš kladenský makléř Honza Frank dosáhl jako první v ČR na významné mezinárodní ocenění Lifetime Achievement udílené RE/MAX International. Pro jeho získání je nutné splnit dvě podmínky. První je dosáhnout v provizích alespoň 3 milionů dolarů. Tato podmínka je kumulativní a počítá se v souhrnu za dobu práce makléře. Další podmínkou je minimální působení v síti, a to alespoň v délce sedmi let. „Honza je na kladenském realitním trhu legendou. Stojí za ním stovky a stovky úspěšných obchodů a desetitisíce hodin práce pro jeho klienty. Jen za poslední rok prodal 70 nemovitostí, včetně kompletně vyprodaného developerského projektu „Londa“ ve Slaném. Po právu se mu dostává významného ocenění za neskutečnou energii, kterou do svého podnikání dává,“ oceňuje jeho kvality Jan Štohanzl, jeden ze zakladatelů RE/MAX G8 Reality.

Honza je velmi zkušený makléř, který v kladenské kanceláři začíná svůj sedmnáctý rok. Jeho svědomitý, a přitom profesionální přístup je důvodem, proč si ho klienti oblíbili a rádi jej doporučují svým známým. „Z ocenění RE/MAX Lifetime Achievement mám upřímnou radost, a to nejen proto, že se mi toho podařilo dosáhnout jako prvnímu makléři sítě RE/MAX v ČR. Vnímám jej jako zásadní profesní metu a možná také jako maximální možné ocenění, kterého je možné v našich podmínkách dosáhnout. Rozhodně to ale neznamená, že bych měl pověsit flintu na hřebík. Jsem především vděčný za to, že mne tato práce ani po 17 letech nepřestala bavit, rozvíjet a naplňovat. Stále se raduji z každého dalšího dokončeného případu, po kterém zůstane úsměv a spokojenost na všech stranách,“ říká Jan Frank ke svému ocenění.

Pokud se chcete jen poradit nebo řešíte prodej své nemovitosti, je Jan Frank tím pravým makléřem, se kterým chcete spolupracovat. Jeho profesionalita a nadšení pro každý případ vás přesvědčí.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu