Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

REKORD! Obrat pobočky RE/MAX G8 Reality Kladno

Máme důvod k radosti

Léto 2006. Rozhodnutí. Vlastní firma a opravdové podnikání. Ano, je to 15 let, kdy jsme s Honzou Frankem koupili franšízu RE/MAX a založili kancelář na Kladně. Zanedlouho získáváme třetího parťáka Martina Chadimu. 15 let každodenní práce, 15 let skládání jednotlivých dílků, 15 let učení se, jak na to. Dnes úžasný tým 50 profesionálů v oboru a tisíce spokojených zákazníků. Přežili jsme začátky, ustáli jsme svůj růst, zvolili jsme směr a víme, kam chceme dojít. Nic z toho není samozřejmost.

Jak si vlastně vedeme? Vytvořili jsme silnou firmu a tým skvělých lidí. Náš obor milujeme a máme silné know how. Firma má téměř nulovou fluktuaci, což je v oboru mimořádné. Patnáct let konzistentně rosteme. Obratově patříme do TOP 5 mezi jednotlivými realitními kancelářemi v ČR a jsme jedničkou mezi kancelářemi mimo Prahu. V rámci sítě RE/MAX ČR nám již tradičně patří druhé místo a v rámci RE/MAX Europe jsme se poprvé podívali do TOP 20. Společně s dalšími tvoříme silné spojení RE/MAX G8 Reality.

Od velkých čísel a dlouhé historie k dnešku. Slavíme! Rekordů kanceláře jsme přirozeně překonali celou řadu. Drželi jsme se však metody Sergeje Bubky a vždy jsme se překonali o pověstný 1 centimetr. Tentokrát, v březnu 2021, jsme však předvedli skok hodný Boba Beamona (mladší si zadají do Googlu Bubka a Beamon). Měsíční obrat překonal 9,4 milionu Kč. Komu číslo obratu realitní kanceláře nic neříká, můžete si představit desítky prodaných nemovitostí v hodnotě několika stovek milionů korun. Nebo si to lze představit jako tisíce hodin práce.

Máme rádi čísla a tak přidám ještě jedno ryze kladenské. 68 měsíců v řadě neklesl obrat kanceláře pod jeden milion korun. V některých konkurenčních sítích se po překonání milionu pije na oslavu. Jsem rád, že tuto tradici nedržíme, nutně bychom museli skončit v Dolních Beřkovicích na skupinové terapii.

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu