Kancelář

Kladno

Kontaktní údaje

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality

Kleinerova 1466, 27201, Kladno, Česká republika

O kanceláři

V největším městě středočeského kraje se pyšníme jednou z našich nejúspěšnějších poboček, která se pravidelně umisťuje v celonárodních žebříčcích RE/MAX ČR. Najdete ji snadno – nachází se v historické zástavbě v rohovém, červeno-bílém domě z 19. století. Osobitá kancelář s atmosférou původní zástavby leží minutu chůze od Náměstí Svobody.

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.6
Na základě 43 hodnocení
Hodnocení Facebook

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
4.6
Na základě 43 hodnocení
Hodnocení Facebook

Makléři kanceláře

/10
Makléř

Recenze od našich klientů

Romana Koprivova
Romana Koprivova
Roman Bezděk
Roman Bezděk
Kamil Výborný
Kamil Výborný
Erik Birnbaum
Erik Birnbaum
S panem Frankem druhá osobní zkušenost (první byla koupě bytu, nyní prodej RD) a jedna nepřímá zkušenost s prodejem od příbuzné. Ve všech případech (koupě i prodej) ve velice krátkém čase, velká spokojenost s cenou a profesionalita na vysoké úrovni....těžko popisovat, to musíte zažít!
Veronika Velkova
Veronika Velkova
Petr Lokvenc
Petr Lokvenc
Dobrý den,velmi rád bych doporučil společnost RE/MAX pro jejich vstřícnost a profesionální přístup při prodeji nemovitosti.P. Lokvenc
honza wiederlechner
honza wiederlechner
Všechno proběhlo k naprosté spokojenosti
baleba emma
baleba emma
S paní Kateřinou Bukovskou jsme měli příležitost spolupracovat celkem 3x (1x zprostředkování pronájmu a 2x zprostředkování prodeje nemovistosti) Kdybychom měli více nemovistostí k prodeji, nevolila bych opět jinak.Paní Katka odvedla ve všech případech skvělou práci daleko za hranicemi našich očekávání.Vždy aktivní komunikace, informace o aktuálním vývoji a následných krocích v procesu ať už pronájmu nebo prodeje. Konzultace a vyhledávání a ověřování potřebných informací, jednání s úřady či zainteresovanými orgány (družstvo, správa nemovitostí apod.) běžnou záležitostí. Objevila-li se nějaká nečekaná komplikace, aktivně řešila a snažila se najít nejvhodnější řešení pro všechny zúčastněné strany. Kdykoliv jsme se na ni obrátili s dotazem nebo požadavkem, vždy vyřídila, zařídila nebo zjistila. Nemám nejmenších námitek a mohu jen s čistým svědomím doporučit!
Gody Majstr
Gody Majstr
Michal Navratil
Michal Navratil
Bez komentare
Hynek Janoušek
Hynek Janoušek
Pavlina Zelena
Pavlina Zelena
Perfektní a profesionální přístup pana Franka při prodeji naší nemovitosti.Ještě jednou děkujeme.Proto i v budoucnu bychom se vždy obrátili na Vaší společnost.
Marie Čakijová
Marie Čakijová
Milánek Budil
Milánek Budil
Dana Hanzlíková
Dana Hanzlíková
Vstřícné a profesionální jednání. Děkuji moc paní Kraus.
Jan Michlo
Jan Michlo
Velmi dobrá spolupráce. Vše na čem jsme se s paní Makléřkou domluvili tak klaplo. Můžu jen doporučit.
Roman Baloun
Roman Baloun
Musiqby clara
Musiqby clara
Pan Jiránek je velký profesionál. Obdivuji jeho obětavost, velmi oceňuji čestnost a otevřenost. Z mé zkušenosti je pan Jiránek velmi dobrý obchodník, náš obchod uzavřel na principu win-win: jak prodávající, tak kupující jsme spokojené. Moc děkuji.
Tomas Lombersky
Tomas Lombersky
Miroslav Novotný
Miroslav Novotný
Pěkné prostředí, příjemní lidé a Káva vynikající.
Radek Bělohradský
Radek Bělohradský
Zbynek Chohola
Zbynek Chohola
Roman Rada
Roman Rada
Super místo, jedinečné služby...
Jiri Liska (Lisak)
Jiri Liska (Lisak)
Verunka Skuckova
Verunka Skuckova
Zase o kus cesty dál v životĕ
Martina Ježková
Martina Ježková
Alexander Kharlamov
Alexander Kharlamov
My makler was Ms. Kraus. She provided a highly professional service in a style relax and enjoy. She was flexible in adjusting the formulation of the agreements and reliable in delivering every step of the process, resulting in purchase of our new home. Just trust her.
Miroslav Hodina
Miroslav Hodina
David Luksch
David Luksch
Near city center, I had very good, problem-free experience with the real estate broker who handled everything when I was buying an apartment
Bozena Koprivova
Bozena Koprivova
Jan JDP
Jan JDP
Profesionálně kvalitní
Jan Puš
Jan Puš
Perfektní. Profesionální služby v tom nejlepším slova smyslu.
Petr Petráček
Petr Petráček
SRAMEK DANIEL
SRAMEK DANIEL
RK
Šárka Řešátková
Šárka Řešátková
Spokojenost.Zadna falesna vstricnost a vtiravost. Prijemne.
Branislav Nemček
Branislav Nemček
Lukas Masar
Lukas Masar
Tomáš Sklenička
Tomáš Sklenička
Aleš Zemek
Aleš Zemek
Skvělý tým makléřů a profesionální vedení realitní kanceláře Vám zaručí komfort a klid při prodeji.
Ondřej Petráček
Ondřej Petráček
Realitní kancelář, ve které pracují velice schopní a příjmení lidé. Z vlastní zkušenosti mohu vřele doporučit.
Další recenze

Napište nám vlastní recenzi

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla:

  • Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
  • Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
  • Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
  • Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.
  • Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

 

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů.
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“