Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kancelář

Brno

Kontaktní údaje

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality

Moravské náměstí 754/13, 602 00 Brno, Česká republika

O kanceláři

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
5.0
Na základě 22 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
5.0
Na základě 22 hodnocení
Hodnocení Facebook
js_loader

Makléři kanceláře

6/10
Makléř
| Kancelář Brno

Recenze od našich klientů

Byla jsem naprosto spokojená. Služby na úrovni a velká profesionalita. Komunikace,vstřícnost ze strany pana Štourače a jeho týmu perfektní. Mohu jen doporučit.
Dobrý den,prodej nemovitosti ve spolupráci s paní Mgr. Magdou Krčmovou proběhl naprosto profesionálně a bez komplikací. Vše bylo precizně nachystané dle domluvy, jakékoli nenadálé situace byly ihned konzultovány a ze strany makléřky vyřešeny. Kdykoli bylo potřeba, byla paní Krčmová na telefonu a ochotná věci řešit a to i o víkendu.Prodej proběhl rychle, plynule a její přístup byl velmi vstřícný.Pokud chce někdo prodat svoji nemovitost bez starostí a s opravdu nadstandardním přístupem od začátku do konce, paní Krčmovou můžu vřele doporučit.Skvělé a profesionální jednání.Mnohokrát jí tímto za všechno děkuji.Padělek
Velice profesionální a příjemné jednání, ochota vše vyřešit ke spokojenosti klienta, byli jsme velmi spokojeni s jednáním pana Štourače i jeho kolektivu.
Děkuji paní Magdě Krčmářové za vstřícné a profesionální jednání. Také za velkou podporu při prodeji. Paní Magda Krčmářová mi pomohla vše zdárně a k plné spokojenosti mé i kupujícího dořešit . Rád opět využiji jejích služeb.
Děkuji panu Štouračovi a jeho týmu za vstřícné a seriózní jednání. Ocenila jsem velkou podporu při prodeji, kdy některé parametry nemovitosti nebyly standardní. Pan Štourač mi pomohl vše zdárně a výhodně zařídit. Ráda opět využiji jeho služeb.
Pan Štourač je profesionál na svém místě, hladce nás provedl koupí i prodejem nemovitosti v rekordním čase. Služby kanceláře mohu jen doporučit.
Paní Malachtová z brněnské kanceláře je komunikativní, vstřícná, precizní a maximálně profesionální. S jejími službami jsme naprosto spokojení a děkujeme.
RE/MAX G8 Reality vitrimdeki mustakil ev daha fazla vardı fiyat pek o kadar pahalı değildi bence ev almak veya arsa almak her zaman doğru yatırim bana göre parası olan veya kendisine kıredi çeke bilen ev daire veya arsa alsa zarar etmez karlı yatırımdır akılı yatırımcılara tafsiye ediyorum 🙂👍
Naprosta spokojenost. Profesionalni pristup, vyborne rady.
S makléřem Janem Škárkem mám velmi dobrou zkušenost z dřívější spolupráce. Proto jsem se na něho obrátila i při pronájmu bytu v rodinném domě. Příjemně mne překvapilo rychlé a profesionální jednání a respektování potřeb a požadavků klienta. Pan Škárek odvedl kvalitní práci, kterou příkladně reprezentoval realitní kancelář a jeho služby mohu doporučit.
Prodej našeho domu jsme uskutečnili přes pana Jiří Belcredi Knauer.Musím říct, že je to člověk na svém místě. Prodejem našeho domu nás provedl od zaměření prostor přes nafocení domu a vložení do inzerce kde poté proběhl prodej a následný přepis na úřadech a dalších institucích.Vše bylo řádně připravené a probíhalo bez zbytečných průtahů.Jednání bylo velice příjemné, lidské a v pohodovém duchu.Moc děkujeme panu Jiří Belcredi Knauer a celému týmu RE/MAXS pozdravem Hanákovi
Naprosto profesionální, férové a spolehlivé jednání. Velké díky paní Kamile Buráňové!
Dobrý den, s panem Janem Škárkem jsme byli spokojeni. Co slíbil, to i dodržel a pronájem nemovitosti jsme dotáhli až k pronájmu.Michal Jaroš
Jan Škárek - příjemné, vstřícné jednání, spolehlivost, ochota.
komunikativní, spolehlivý, schopný reagovat na požadavky a přání klienta
Profesionální služby makléře Jana Škárek. Vše na čem jsme se dohodli vždy včas splnil a i lépe než jsem očekával. Dále jej můžu s klidným svědomím doporučit
Pana Škárka mohu vřele doporučit!
Na zprostředkování nájmu bytu se mi na realitním makléři Janu Škárkovi líbila profesionalita v přípravě inzerce a následná organizace prohlídek. Závěrečný podpis nájemní smlouvy proběhl s vysvětlením položek popsaných ve smlouvě. S prací pana Škárka jsem byl nadmíru spokojen.
Pan Škárek je špičkový realitní makléř. Poznal jsem jeho práci ze strany prodávajícího i kupujícího. Je to seriózní profesionál, na kterého se znovu rád obrátím.
Práce Jana Škárka byla velmi profesionální, skvělá domluva, vše proběhlo tak jak má, velmi ocením, zvlášť, když jsem z branže.
Velice doporučuji Jana Škárka. Je to opravdu muž na svém místě. Profesionalita, ochota, lidskost.
Další recenzejs_loader

Napište nám vlastní recenzi

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla:

  • Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
  • Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
  • Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
  • Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.
  • Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

 

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů.
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“