Kancelář

Brno

Kontaktní údaje

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality

Moravské náměstí 754/13, 602 00 Brno, Česká republika

O kanceláři

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
5.0
Na základě 11 hodnocení
Hodnocení Facebook

Hodnocení kanceláře

Hodnocení Google
5.0
Na základě 11 hodnocení
Hodnocení Facebook

Makléři kanceláře

/10
Makléř

Recenze od našich klientů

Vlastik Klon
Vlastik Klon
Naprosto profesionální, férové a spolehlivé jednání. Velké díky paní Kamile Buráňové!
Michal Jaroš
Michal Jaroš
Dobrý den, s panem Janem Škárkem jsme byli spokojeni. Co slíbil, to i dodržel a pronájem nemovitosti jsme dotáhli až k pronájmu.Michal Jaroš
Roman P
Roman P
Jan Škárek - příjemné, vstřícné jednání, spolehlivost, ochota.
Lukáš Zach
Lukáš Zach
S panem Škárkem spolupracujeme od začátku roku 2020, mohu potvrdit jeho 100% kvalitu. Vždy vše co řekne platí, skvělá a rychlá komunikace dává spolupráci potřebnou dynamiku. Věřím, že naše spolupráce bude nadále růst, a že Vaši klienti jsou s naší službou maximálně spokojení. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů.
Libor Libec
Libor Libec
komunikativní, spolehlivý, schopný reagovat na požadavky a přání klienta
Lukáš Mahovský
Lukáš Mahovský
Profesionální služby makléře Jana Škárek. Vše na čem jsme se dohodli vždy včas splnil a i lépe než jsem očekával. Dále jej můžu s klidným svědomím doporučit
Eva Řeháčková
Eva Řeháčková
Pana Škárka mohu vřele doporučit!
Jan Opatřil
Jan Opatřil
Na zprostředkování nájmu bytu se mi na realitním makléři Janu Škárkovi líbila profesionalita v přípravě inzerce a následná organizace prohlídek. Závěrečný podpis nájemní smlouvy proběhl s vysvětlením položek popsaných ve smlouvě. S prací pana Škárka jsem byl nadmíru spokojen.
Jindřich Vláčil
Jindřich Vláčil
Pan Škárek je špičkový realitní makléř. Poznal jsem jeho práci ze strany prodávajícího i kupujícího. Je to seriózní profesionál, na kterého se znovu rád obrátím.
Jana Rousková
Jana Rousková
Práce Jana Škárka byla velmi profesionální, skvělá domluva, vše proběhlo tak jak má, velmi ocením, zvlášť, když jsem z branže.
Renata Růžičková
Renata Růžičková
Velice doporučuji Jana Škárka. Je to opravdu muž na svém místě. Profesionalita, ochota, lidskost.
Další recenze

Napište nám vlastní recenzi

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla:

  • Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
  • Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
  • Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
  • Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.
  • Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

 

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů.
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“