Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kancelář RE/MAX G8 Reality Kladno vyrostla o neuvěřitelných 326 %. Díky skvělému týmu makléřů i podpoře vedení!

Za pouhé čtyři roky zvýšili realitní makléři z Kladna produkci obchodů o neuvěřitelných 326 %, a to přitom startovali z již úspěšné pozice pátého místa nejlepších realitních kanceláří RE/MAX v České republice. Po zásluze si tak za loňský rok odnesli nejen titul Kanceláře regionu Čechy, ale i tituly nejlepších makléřů v tomto regionu, a dokonce i druhé místo Kanceláře roku ČR, kde obstáli v konkurenci 113 firem.    

„Za naším úspěchem stojí hlavně tým skvělých a odhodlaných makléřů a já bych jim chtěl opravdu upřímně poděkovat, protože bez nich bychom nikdy takového výsledku nedosáhli,“ netají se hrdostí na svůj tým Jan Štohanzl, jeden ze spolumajitelů kanceláře. 

Nutno ale podotknout, že spolu s Martinem Chadimou, druhým ze spolumajitelů, mají na úspěchu kladenské „Gé osmičky“ veliký podíl. Honza, svým naturelem vizionář a srdcař, je makléřům nápomocný kdykoliv – vždy otevřený poradit jim s jakýmkoliv realitním případem i motivací dále růst. Martin, coby stratég, posouvá praktickými kroky firmu kupředu.

„Získané ocenění i procentuální nárůst nás neskutečně těší, pro nás to je ale hlavně o tom, že jsme jako tým odvedli kus poctivé práce a pomohli jsme tisícům spokojených klientů s prodejem a pronájmem nemovitostí,“ doplňuje Martin Chadima.

Právě zodpovědná práce se realitním makléřům i osvícenému vedení z Kladna vyplácí v podobě referencí od spokojených klientů, na kterých mohou stavět, rozvíjet další obchodní příležitosti a posouvat hranice kanceláře stále dopředu. A to je ta nejvyšší odměna! 

Chcete také rozjet kariéru?

Začátek podnikání nebyl nikdy snazší. S podporou, zázemím a mentoringem od zkušených kolegů se rychle zorientujete
Sdílejte článek svým přátelům
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Autor článku

Nejnovější články

O nás – aneb co je RE/MAX G8 Reality?

Přehrát video

Kategorie

Štítky

Zůstaňte s námi v kontaktu